
Удар США та їхніх союзників по об'єктах у Сирії засвідчив непридатність російських зенітно-ракетних комплексів С-300 і С-400. Таку думку у Facebook висловив екс-віце-прем'єр РФ Альфред Кох, інформують Патріоти України.
"Поки що рано робити висновки про результати цих бомбардувань. Я навіть не впевнений, що вони закінчилися. Одне зрозуміло вже зараз: російських систем С-300 і С-400 знову не використали. Хоча, наскільки я пам'ятаю, була обіцянка їх застосовувати проти будь-яких ворожих для сирійсько-російсько-іранської коаліції цілей у Сирії, а не тільки по ракетах, які летять безпосередньо на російські об'єкти", – написав він.
За словами Коха, "укотре ми не стали свідками практичного застосування головного експортного товару" російського військово-промислового комплексу.
"Цікаво, як скоро потенційні покупці цього брухту зрозуміють, що їм просто морочать голову?" – зазначив екс-віце-прем'єр РФ.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою