Хіти тижня. "Хотєлки" Кремля: Чого Путін вимагав від Меркель у Сочі

Кажуть, що господар Кремля поставив свої жорсткі умови щодо миротворців в ОРДЛО. Путін хоче бачити на Донбасі лише своїх союзників та нейтралів.

Ангела Меркель у Сочі під час зустрічі з Путіним. Фото:Радіо Свобода

Під час зустрічі канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Росії Володимира Путіна сторони обговорили умови розміщення миротворчого контингенту ООН у зоні російсько-українського збройного конфлікту на сході України. Умовою Москви була категорична заборона на участь у миротворчій місії представникам з країн НАТО. Про це з посиланням на власні джерела заявив головний редактор радіостанції "Ехо Москви" Олексій Венедиктов, інформують Патріоти України.

За його словами, Путін вимагав від очільниці німецького уряду того, аби в окремих тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей після введення туди миротворців не було більше нікого, крім миротворців. І ці миротворці не повинні належати до блоку НАТО.

"Миротворці не повинні бути солдатами НАТО. Жодної країни НАТО. Це умова Росії... Але, з іншого боку, там можуть бути шведи, вірмени тощо. Це складна конструкція, яка повинна йти одночасно з виведенням і російських радників - назвімо це так - і незаконних збройних формувань, і української армії", - сказав головний редактор.

За його словами, Меркель нібито "прийняла" дану головну вимогу Путіна. Тепер господар Кремля збирається поговорити на цю ж тему з Макроном, додав Венедиктов.

"Я нагадаю, що наступна зустріч вже з французьким президентом Макроном буде менше ніж через тиждень, 24-го. І, звісно, там була дуже цікава розмова про Україну і про Сирію, наскільки я зрозумів, наскільки я знаю", - розповів Венедиктов про деталі переговорів Путіна і Меркель у Сочі.

Як відомо, 18 травня канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорила на переговорах у Сочі з президентом РФ Володимиром Путіним ситуацію на Донбасі. За словами Меркель, Мінські угоди залишаються єдиною основою для процесу врегулювання ситуації на Донбасі.

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї

Хлібне місце для іноземної організованої злочинності: В Україні осіло близько 10% "злодіїв у законі" з усього світу, але їх заїжджає значно більше, - голова Національної

субота, 6 червень 2020, 9:06

Показово, що на 94% ця публіка не громадяни України. "Але їх заїжджає в Україну значно більше. Більшість "злодіїв у законі" - не українці. Українців менше 6%. Як правило, "злодії у законі" не мають українського паспорту. Це паспорт або підроблений, або...