Хіти тижня. Комусь у Москві час раптово померти? Британці здійснили великий прорив у розслідуванні отруєння "Новачком"

Підозрюваний - досить високий чоловік, понад 180 сантиметрів. Його вік близько 30 років.

У розслідуванні отруєння "Новачком" є прогрес. Фото: Рейтерс.

Свідок у справі про отруєння "Новачком" британської пари Чарлі Роулі і Дон Стерджесс в місті Еймсбері описав можливого підозрюваного, знімок якого йому показали поліцейські, повідомляють Патріоти України.

Як передає "Лента.ру", на фото зображений досить високий чоловік, понад 180 сантиметрів. Його вік близько 30 років. "У нього чорне волосся, борода і вуса. На ньому була шкіряна куртка, він європейської зовнішності. Раніше, до інциденту, я його не бачив в Солсбері і не знав його особисто", - повідомив свідок на ім'я Харріс.

Він заявив, що лише одного разу зустрічав підозрюваного - біля парку королеви Єлизавети в Солсбері разом з британцями в день їх отруєння. На чоловікові тоді були також чорні штани і замшеві черевики. "Я проходив швидко і не розмовляв з ними, але хлопці були в чудовому настрої", - зазначив Харріс.

Терміновий візит Шойгу до Білорусі: ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

неділя, 4 грудень 2022, 7:28

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 3 грудня прилетів на переговори до білоруського колеги Віктора Хреніна. Як повідомляють оборонні відомства, Москва та Мінськ домовилися внести зміни до російсько-білоруської міждержавної угоди про спільне забезпечення...

Жителя РФ звинуватили в "дискредитації" армії за те, що... йому наснився Зеленський

неділя, 4 грудень 2022, 6:59

За словами підозрюваного Івана Лосєва, донос на нього написали лише після публікації про сон, у якому був Зеленський, а інша критика війни в Україні залишилася непоміченою. Російські силовики відстежували публікації користувача приблизно пів року, пере...