Хіти тижня. Купляли, купляли і не викупили: Як Росія намагалась придбати Кубок світу з футболу, - Муждабаєв

Як на місце ставили нацистську Німеччину, так само варто було би усьому світові поводитися з Росією.

Айдер Муждабаєв. Фото: Народна правда.

Західні санкції щодо РФ виглядають так: ми вам даємо 100 євро за газ. А 1 євро не дамо, бо ви погані. Анексували Крим і ведете війну, тому отримаєте лише 99 євро. Про це в інтерв'ю сказав журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України.

"Це банальний підкуп. Росіяни зрозуміли, що купити можна майже всіх. Кубок світу з футболу варто аналізувати винятково з точки зору політики. Москва купила право його проводити. Взяли склад виконавчого комітету ФІФА, поділили їх на три групи. Перша - хто точно за них, тобто вже під впливом. Друга - точно проти. Наприклад, Велика Британія. З третім сектором почали працювати. Шукали компромат, підкуповували. Хтось комусь був винен - у ФІФА теж не янголи працюють. До кожного знайшли підхід. Це коштувало кілька десятків мільйонів доларів. Олімпіаду в Сочі купили так само", - говорить він.

1979 року СРСР лише ввів війська в Афганістан, який чорт знає де знаходиться для Європи. Але тоді був повний бойкот Олімпіади в Москві, нагадує журналіст. "Зараз є Євросоюз, збили "Боїнг", бомбардування в Сирії, потоки біженців у Європу, а лідери західних країн їдуть до Путіна цілувати йому руки. Економічна блокада Росії могла б бути у десять разів сильнішою, якби політична воля. За кілька років РФ можна було б придушити", - вважає Айдер Муждабаєв.

На його думку, те, що ми бачимо на території під назвою РФ, - хворе й неадекватне. "Це не може тривати дуже довго. Обов'язково буде криза. Цей хворий не зможе вижити. Він тримається за рахунок апарату штучного дихання, який підкачує нафта і газ. Питання полягає тільки в часі. А Захід має тиснути.

Для України розвал РФ нестиме лише плюси. Але щоб все було нормально, треба забрати у росіян ядерну зброю. Як на місце ставили нацистську Німеччину, так само варто поводитися з Росією. Розділити на окупаційні зони, створити "план Маршалла", заборонити вибори на певний період, змусити займатися громадськими роботами. Словом, вивітрювати з мозку думку, що ти - найкрутіший у світі і можеш усіх поставити раком", - додає журналіст.

Джерело: Gazeta.ua

"Зеленский и его команда действительно супер, бодро продают воздух направо и налево. Остап Бендер нервно курит", - Климовський

понеділок, 27 травень 2019, 9:43

"Зеленскому хочется крикнуть "Браво!" после его визита на конференцию айтишинков и выдать престижную Шнобелевскую премию за имитацию научных открытий. "Чайник" разводит профи информационных технологий, как слепых котят. Впрочем, не только их", - пише у...

Хіти тижня. Кому дійсно буде туго: Пашинського "переїхав" катер, елітний

понеділок, 27 травень 2019, 9:00

Заради дорогої покупки нардеп мав не тільки не їсти та не пити цілий рік, але й ще десь позичити 25 тисяч. "Тобто, Пашинський повинен був не тільки цілий рік нічого не їсти, а ще й позичити десь 25 000 грн. Однак він не лише не позичав грошей, а й зміг...