Хіти тижня. "Лошадь обнюхался с утра": Лавров несподівано заявив про підготовку Європи до ядерного удару по РФ

За словами голови МЗС РФ, Росія нібито не має розгорнутого тактичного ядерного озброєння і не проводить навчання щодо його застосування.

Сергій Лавров. Фото: AFP.

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що США готують збройні сили країн Європи до застосування тактичної ядерної зброї проти РФ. Про це міністр Путіна повідомив на Конференції з роззброєння, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

"Ядерному роззброєнню перешкоджає і збереження американської нестратегічної ядерної зброї в Європі, що супроводжується дестабілізуючою практикою "спільних ядерних місій". В рамках цих місій з грубим порушенням Договору про нерозповсюдження [ядерної зброї] неядерні члени НАТО беруть участь у плануванні застосування американських нестратегічних ядерних боєприпасів і залучаються до освоєння відповідних навичок. Всім повинно бути зрозуміло, що тим самим військові США готують збройні сили країн Європи до застосування тактичної ядерної зброї проти Росії", - сказав Лавров.

За його словами, Росія нібито не має розгорнутого тактичного ядерного озброєння і не проводить навчання щодо його застосування. На слова глави МЗС РФ з гумором відреагували користувачі Twitter.

Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...