Хіти тижня. Медведчук як відволікаючий маневр: Російський політик розповів, що Путін задумав на виборах в Україні

Основний інтерес Росії - щоб на чолі України були люди корумповані і недієздатні, які б боролися один з одним і які б не змогли привести Україну до процвітання.

Ілля Пономарьов. Фото: Апостроф.

Відомий російський опозиційний політик і екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов вважає, що на виборах в Україні у Кремля є дві мети, передають Патріоти України.

По-перше, Росія буде активно лякати українців, що їм треба зробити «правильний» вибір, тому що «неправильний вибір» буде нібито означати військову ескалацію. «Сразу оговорюсь, я не верю, что Путин на нее реально пойдет. С технической точки зрения такая возможность есть, но с политической подобный аллармизм маловероятен. В Кремле понимают, что это приведет к колоссальным политическим издержкам, людским потерям, а главное совершенно ничего не может ему дать с точки зрения финального результата. Так что при технической возможности я в сценарий широкомасштабной войны, по крайней мере, до конца следующего года, пока не пройдут все выборы, не верю совершенно», - впевнений екс-депутат Держдуми.

По-друге, через свою агентуру впливу Росія докладе всіх зусиль для того, щоб на перших ролях в Україні не опинилися б люди, які здатні провести ефективні і позитивні для українців економічні та соціальні реформи. Кремль не розраховує, що можна обрати проросійського президента або створити проросійську більшість у Верховній Раді. Демонстративна підтримка людей типу Медведчука є банальним відволікаючим маневром.

Основний інтерес Росії - щоб на чолі України були люди корумповані і недієздатні, які б боролися один з одним і які б не змогли привести Україну до процвітання. «Главная задача Кремля — в краткосрочном режиме показывать россиянам, что революция не может привести к позитивным изменениям, а в долгосрочной перспективе — чтобы украинцы сами устали от происходящего и попросились под крыло Кремля. А для этого нужно чем хуже, тем лучше», — вважає Пономарев.

Хіти тижня. "Реально Донбас не повернеться": Цимбалюк розгромив заяву "слуги народу" про колаборантів "ЛДНР" у владі

п’ятниця, 15 листопад 2019, 12:00

На Донбасі немає жодних "республік", там створені Росією окупаційні адміністрації, і поки там все контролюється росіянами, іншої влади там де-факто не буде. "Я тут займаю взагалі іншу точку зору, і не прибічник того, щоб жити в ілюзіях. Наразі росіяни ...

Нардеп Скороход розповіла про зашифровані вказівки Разумкова під час голосувань

п’ятниця, 15 листопад 2019, 11:57

Парламентська фракція "Слуга народу" під час сьогоднішнього засідання фракції виключила Ганну Скороход зі свого складу. Народний депутат України Анна Скороход, яку вирішили виключити з фракції "Слуга народу", підтвердила, що під час голосування у Верхо...