Хіти тижня. Медведчук як відволікаючий маневр: Російський політик розповів, що Путін задумав на виборах в Україні

Основний інтерес Росії - щоб на чолі України були люди корумповані і недієздатні, які б боролися один з одним і які б не змогли привести Україну до процвітання.

Ілля Пономарьов. Фото: Апостроф.

Відомий російський опозиційний політик і екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов вважає, що на виборах в Україні у Кремля є дві мети, передають Патріоти України.

По-перше, Росія буде активно лякати українців, що їм треба зробити «правильний» вибір, тому що «неправильний вибір» буде нібито означати військову ескалацію. «Сразу оговорюсь, я не верю, что Путин на нее реально пойдет. С технической точки зрения такая возможность есть, но с политической подобный аллармизм маловероятен. В Кремле понимают, что это приведет к колоссальным политическим издержкам, людским потерям, а главное совершенно ничего не может ему дать с точки зрения финального результата. Так что при технической возможности я в сценарий широкомасштабной войны, по крайней мере, до конца следующего года, пока не пройдут все выборы, не верю совершенно», - впевнений екс-депутат Держдуми.

По-друге, через свою агентуру впливу Росія докладе всіх зусиль для того, щоб на перших ролях в Україні не опинилися б люди, які здатні провести ефективні і позитивні для українців економічні та соціальні реформи. Кремль не розраховує, що можна обрати проросійського президента або створити проросійську більшість у Верховній Раді. Демонстративна підтримка людей типу Медведчука є банальним відволікаючим маневром.

Основний інтерес Росії - щоб на чолі України були люди корумповані і недієздатні, які б боролися один з одним і які б не змогли привести Україну до процвітання. «Главная задача Кремля — в краткосрочном режиме показывать россиянам, что революция не может привести к позитивным изменениям, а в долгосрочной перспективе — чтобы украинцы сами устали от происходящего и попросились под крыло Кремля. А для этого нужно чем хуже, тем лучше», — вважає Пономарев.

З архіву ПУ. "Может быть, какие-то российские танки и дошли бы до Киева, но их бы утопили в крови", - політемігрант з РФ

вівторок, 2 червень 2020, 23:30

У путінського режиму є фашистські риси, але захоплювати Європу Кремль поки не має наміру. Таку думку в інтерв'ю українським ЗМІ висловив російський політемігрант Ілля Заславський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "- Насколько Дональ...

Тепер 24 червня: "Чому Путін так поспішає з проведенням параду", - Портников

вівторок, 2 червень 2020, 23:25

Рішення Володимира Путіна про проведення 24 червня в російській столиці параду, який мав би відбутися 9 травня 2020 року, може здатися дивним тільки на перший погляд. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. Ч...