Хіти тижня. Не чекали такого від "бендер"? У Москві з люттю відреагували на заяви України про підрив російського газопроводу

Клінцевич підкреслив, що повну непередбачуваність київської влади враховувала Росія, приймаючи рішення будувати газопровід в обхід України.

Заяви заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака про те, що Київ в 2014-2015 роках розглядав можливість підриву російського газопроводу на території України, не суперечать логіці дій української влади, - таку думку висловив перший заступник голови комітету Ради Федерації російського парламенту з оборони і безпеки Франц Клінцевич, передають Патріоти України з посиланням на РІА "Новости".

«Если послушать украинских официальных лиц, занимающих отнюдь не последние должности, то становится совершенно непонятно, что еще поддерживает существование этого государства. Видимо, только сила инерции. В данном случае я до сих пор удивлен, что помешало украинской стороне подорвать газопроводную систему на своей территории. Это абсолютно вытекало бы из всей логики действий, которой тогда руководствовался Киев, — чем хуже, тем лучше», — заявив Клінцевич.

Парламентарій переконаний, що подібна логіка знаходиться на озброєнні Києва і зараз.

Клінцевич підкреслив, що повну непередбачуваність київської влади враховувала Росія, приймаючи рішення будувати газопровід в обхід України.

Хіти тижня. На тобі небоже, що мені негоже: Опубліковане відео кораблів в Криму, які Путін запропонував повернути Україні

неділя, 21 січень 2018, 13:20

На відеозаписах можна побачити морські тральщики "Чернігів" та "Черкаси", а також підводний човен "Запоріжжя" і рятувальне буксирне судно "Кременець".

Хіти тижня. Луценко прокоментував запит Гройсмана про позбавлення Парасюка депутатської недоторканості

неділя, 21 січень 2018, 12:30

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав "великою ганьбою" поведінку позафракційного нардепа Володимира Парасюка. Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману не треба було робити "непродуманих заяв" про позбавлення позафракційного нардепа Во...