Хіти тижня. Не минуло й 24 години після призначення: Новий прем'єр Польщі вже відзначився "антибандерівською" заявою та "наїхав" на ЄС

​Моравєцький впевнений, що стосунки з Україною необхідно будувати на історичній правді в польському розумінні цього слова. А також, що замість африканців та арабів, прийматиме біженців з України.

Політик заявив, що не можна забувати про такі події як "геноцид на Волині". Під час ефіру Моравецький торкнувся питання біженців та мігрантів у Європі, а також "диктату" ЄС, зазначають Патріоти України.

За його словами, Польща, "приймаючи українських біженців, допомагає розвантажити напругу на східному фланзі Євросоюзу". "Проте, Європейська Комісія цього не помічає, тож, ми будемо звертати нашим партнерам на це увагу", - сказав він.

Новий голова уряду сусідньої держави наголосив, що Польща вважає, що рішення приймати чи не приймати біженців – це її власна прерогатива. І додав, що Польща прийняла дуже багато біженців з України, де триває війна.

"Європейська Комісія ніби не помічає, що на Сході України війна, там гинуть тисячі людей", - наголосив Моравєцький.

За його словами, Польща не допустить шантаж та погрози з боку ЄС щодо можливого припинення дії структурних фондів за те, що Польща не приймає біженців:

"Польща – це дуже гордий, важливий, великий народ. А завдяки нашій політиці 500+ та іншим продемографічним заходам він буде ще більшим. І ми не дозволимо такого роду шантаж. Ми навіть думки такої не допустимо", - наголосив новопризначений прем’єр.

"На жаль, це єдина втішна інформація": Загибель 6-річного хлопчика після удару росіян по Дніпропетровщині не підтвердилася

п’ятниця, 19 квітень 2024, 12:14

Внаслідок удару РФ по Синельниковому Дніпропетровської області у п’ятницю, 19 квітня, загинуло шестеро людей, серед яких двоє - діти. Раніше повідомлялося про загибель 6-річного хлопчика, але ця інформація не підтвердилася. Про це написав начальник Дні...

Якщо завтра війна: У The Economist оцінили, чи готові молоді європейці захищати свої держави

п’ятниця, 19 квітень 2024, 11:22

На Заході вже багато років існувала тенденція відмови від строкової служби та зменшення особового складу в армії, передають Патріоти України. У більшості європейських країн наразі існує лише служба за контрактом, адже після завершення Другої світової...