Хіти тижня. Ніж у спину: Ізраїль обклав податками об'єкти РПЦ на Святій землі, виставивши рахунок за 70 років

Храми і готелі РПЦ в Єрусалимі, а також монастирські келії змушені будуть заплатити мільйони доларів.

Ілюстрація:ТСН

Ізраїльська влада вирішила обкласти податками всі церковні споруди РПЦ, крім молитовних будинків. Храми і готелі РПЦ в Єрусалимі, які приймають по 5000 паломників щодня, а також монастирські келії змушені будуть заплатити мільйони доларів. В іншому випадку майно буде заарештовано. Про це повідомляє телеканал "Рен-ТВ", який зняв документальний проект "Сила в правде: русские", передають Патріоти України.

"Церква просто не в змозі заплатити ці податки, тому що муніципалітет Єрусалиму - мерія - вимагає, щоб були оплачені всі роки з 1948-го, з моменту утворення держави Ізраїль, - прокоментував рішення один з представників духовної місії в Єрусалимі. - Це величезні гроші".

Рішення мерії Єрусалиму загрожує самій роботі РПЦ на Святій землі, зазначає телеканал. Історія з податками і провокації можуть виявитися частиною плану боротьби з Російською православною церквою, розгорнутого на Заході.

Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

середа, 21 серпень 2019, 23:15

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці ...

Хіти тижня. Ізраїльський прем'єр прокоментував витівку своєї дружини (відео)

середа, 21 серпень 2019, 23:05

Біньямін Нетаньягу наголосив, що його дружина поважає Україну. "Я перебуваю в Україні з історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала би настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом-сіллю. Сара прибула у Київ, одягнена в жов...