Хіти тижня. Ніж у спину: Ізраїль обклав податками об'єкти РПЦ на Святій землі, виставивши рахунок за 70 років

Храми і готелі РПЦ в Єрусалимі, а також монастирські келії змушені будуть заплатити мільйони доларів.

Ілюстрація:ТСН

Ізраїльська влада вирішила обкласти податками всі церковні споруди РПЦ, крім молитовних будинків. Храми і готелі РПЦ в Єрусалимі, які приймають по 5000 паломників щодня, а також монастирські келії змушені будуть заплатити мільйони доларів. В іншому випадку майно буде заарештовано. Про це повідомляє телеканал "Рен-ТВ", який зняв документальний проект "Сила в правде: русские", передають Патріоти України.

"Церква просто не в змозі заплатити ці податки, тому що муніципалітет Єрусалиму - мерія - вимагає, щоб були оплачені всі роки з 1948-го, з моменту утворення держави Ізраїль, - прокоментував рішення один з представників духовної місії в Єрусалимі. - Це величезні гроші".

Рішення мерії Єрусалиму загрожує самій роботі РПЦ на Святій землі, зазначає телеканал. Історія з податками і провокації можуть виявитися частиною плану боротьби з Російською православною церквою, розгорнутого на Заході.

Смерть російським ВМС: Головний конструктор повідомив, коли перші "Нептуни" стануть на бойове чергування

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:42

За словами керівника КБ, перший варіант ракетного комплексу Нептун в наземному виконанні, призначеному для прикриття акваторії Чорного та Азовського морів, буде готовий на початку наступного року. В якості повітряного носія Нептуна обраний літак Су-24М...

Хіти тижня. ''Без Росії нам крах!'': "Любий друзь" третього президента оскандалився прогнозом про майбутнє України

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:00

При цьому Червоненко стверджує, що Україні ще необхідно стати гідним суб'єктом, з яким РФ говоритиме. "Я вважаю, що сьогодні без Росії нам економічний крах", — сказав він. За його словами, найголовніше питання у країні на сьогодні — як перестати бути "...