Хіти тижня. Ніж у спину: Ізраїль обклав податками об'єкти РПЦ на Святій землі, виставивши рахунок за 70 років

Храми і готелі РПЦ в Єрусалимі, а також монастирські келії змушені будуть заплатити мільйони доларів.

Ілюстрація:ТСН

Ізраїльська влада вирішила обкласти податками всі церковні споруди РПЦ, крім молитовних будинків. Храми і готелі РПЦ в Єрусалимі, які приймають по 5000 паломників щодня, а також монастирські келії змушені будуть заплатити мільйони доларів. В іншому випадку майно буде заарештовано. Про це повідомляє телеканал "Рен-ТВ", який зняв документальний проект "Сила в правде: русские", передають Патріоти України.

"Церква просто не в змозі заплатити ці податки, тому що муніципалітет Єрусалиму - мерія - вимагає, щоб були оплачені всі роки з 1948-го, з моменту утворення держави Ізраїль, - прокоментував рішення один з представників духовної місії в Єрусалимі. - Це величезні гроші".

Рішення мерії Єрусалиму загрожує самій роботі РПЦ на Святій землі, зазначає телеканал. Історія з податками і провокації можуть виявитися частиною плану боротьби з Російською православною церквою, розгорнутого на Заході.

Хіти тижня. "Чем обернулось для ВСУ одностороннее разведение", - військовий експерт

четвер, 21 листопад 2019, 13:00

Ситуація на фронті з кожним днем все більше нагадує фарс - обіцяне розведення очікувано виявилося відведенням тільки наших військових. "Противник серьезным образом наращивает свои военные усилия. Причем, что характерно, не только в районе так называемы...

Російські паспорти в ОРДЛО. Про небезпеки сценарію для України

четвер, 21 листопад 2019, 12:32

У ЗМІ періодично з’являються повідомлення про можливість ухвалення закону про подвійне громадянство в Україні. Це фактично буде початком кінця держави. Якщо Київ юридично закріпить подвійне громадянство, то плани з розчленування країни почнуть втілювати н