Хіти тижня. "Новоросія придушена!": Екс-ватажок "ДНР" визнав перевагу ЗСУ

Ігор Гіркін висловив впевненість, що колись українські військові звільнять окуповані райони Донбасу, а зараз чекають слушного моменту.

Ігор Гіркін. Фото: The Insider.

Один із екс-ватажків "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін попередив терористів на Донбасі про неминучість наступу України. За його словами, за чотири роки українська армія стала потужною, і їй під силу придушити конфлікт. Таке висловлювання пролунало в ефірі "Рой ТВ", передають Патріоти України.

"Чотири роки минуло, військове вирішення на даний час вкрай проблематичне, Україна створила потужну армію, російський рух в усій Новоросії придушений практично повністю. Так, невдоволення населення там залишається, і воно чимале, але жодних організованих структур немає, вони знищені...", - сказав Гіркін.

Він також констатував той факт, що Захід постійно нарощує військову риторику проти Росії і, більше того, перекидає війська впритул до кордонів. "І авіацію, і сухопутні сили, і флоти - все це підтягується і підтягується, зокрема до узбережжя України, і до кордонів України", - сказав він.

Сі Цзиньпін відмовив: Путін знову повернувся з Китаю до РФ із "розбитим серцем", – Bloomberg

вівторок, 21 травень 2024, 18:50

Глава Кремля Володимир Путін повернувся з поїздки до Китаю в Москву ні з чим. Голова КНР Сі Цзіньпін дав зрозуміти, що не так уже й зацікавлений у "Силі Сибіру 2". Про це колумніст і оглядач Девід Фіклінг написав для Bloomberg. Повідомляється, що Путін...

"Їм вигідно розпочати бойові дії": Експерт оцінив загрозу наступу РФ на Сумщині

вівторок, 21 травень 2024, 18:44

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан розповів OBOZ.UA, що відповідно до логіки ведення бойових дій, кордони Сумської, Чернігівської та Харківської областей давно мали стати лінією бойового зіткнення. Чому досі там немає лінії фронт...