Хіти тижня. "Опустити до свого рівня": У США викрили план Путіна щодо Америки та Європи

Радянський Союз свого часу пробував наздогнати і перегнати Сполучені Штати, але марно. Тому Путін робить ставку не на розвиток.

Путін хоче не обігнати, а зруйнувати США. Ілюстрація: ТАСС.

Росія не намагається наздогнати і перегнати США, а має намір їх зруйнувати. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів американський історик Юрій Фельштинський, передають Патріоти України.

"Володимир Путін намагається досягти паритету зі Сполученими Штатами. Але наздогнати США (як і Євросоюз) Росія не може, тому що кінець кінцем все, що РФ робить, це продає світу сировину. Цього не досить для того, щоб бути великою державою в буквальному сенсі цього слова", - пояснив він.

За його словами, Радянський Союз свого часу пробував наздогнати і перегнати Сполучені Штати. В результаті - надірвався і рухнув. "Путін отримав з цього краху СРСР важливий урок. Він не намагається наздогнати США економічно, і навіть з військової точки зору це Путіну не вдається. Замість цього він намагається зруйнувати США і Євросоюз, опустивши їх до рівня Росії. Руйнувати - не будувати", - підсумував Фельштинський.

Помітно активізувалися: Гуменюк розповіла, чим росіяни компенсують нещодавну втрату авіації

вівторок, 5 березень 2024, 14:44

Російські окупанти намагаються компенсувати нещодавну втрату 13 бортів авіації збільшенням активності дронів. Крім того, літаки, які слугують для скидання КАБів на півдні, також займаються збором інформації, але не так ефективно, як А-50, передають Па...

Спроба уникнути паніки: У Росії приховали статистику соцвиплат, щоб не вирахували їхні втрати у війні

вівторок, 5 березень 2024, 14:30

Російський уряд приховав дані про отримувачів послуг соціальної підтримки у 2022 році, щоб приховати втрати, які російські війська зазнали в перший рік війни в Україні, передають Патріоти України. Джерело: Інститут вивчення війни (ISW). Деталі: Російс...