Попереду великий скандал. Адже НАБУ замахнулось на бізнес-схему, котру випрацювали в підконтрольному "Народному Фронту" "Ощадбанку".

Національне антикорупційне бюро розслідує кримінальне провадження про привласнення $ 20 млн державного банку, організоване депутатом Верховної Ради. Про це йдеться в повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Facebook, передають Патріоти України.
Схему організував депутат, а виконали його близькі родичі і бізнес-партнери "шляхом зловживання службовим становищем, підробки документів та їх використання при пособництві посадових осіб банківської установи». Посадові особи банку також зловживали службовим становищем.
У причетності до протиправних діянь підозрюють більше десятка осіб. Два джерела в правоохоронних органах повідомили журналістам, що підозрюваний нардеп - Станіслав Березкін (депутатська група «Воля народу»).
У коментарі Березкін заявив, що для нього самого стала новиною інформація про кримінальне провадження. «Я не в курсі справи, я нічого поки вам підказати не можу. Відносини до банку жодного не маю. Бог його знає, який там банк», - сказав він.

Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...