Хіти тижня. "План Савченко та Рубана - це сценарій із підручника школи КДБ", - Забужко

Письменниця також згадала про Рубана "мирних часів" і контрольоване ним видавництво "Київська Русь", яке насправді займалося проросійською пропагандою.

Оксана Забужко. Фото: Апостроф.

Історія з нардепом Надією Савченко і керівником організації "Офіцерський корпус" Володимиром Рубаном про переворот - це частина одного сценарію з підручника школи КГБ. Про це розмірковує письменниця Оксана Забужко у Facebook, передають Патріоти України.

"Для тих, хто досі не прочитав "І знов я влізаю в танк..." (книга Оксани Забужко. - ред.) і все ще вірить, буцім Росія на нас напала щойно в 2014 році, а кривавий переворот від рубаних-надь - це окремий сюжет, а не частина одного й того самого сценарію з підручника школи КГБ 1970-х рр. (Афганістан-1979, Вірменія-1999 - вийшло, Україна-2014, Чорногорія-2017 - не вийшло, але вони будуть пробувати знов - "всьо х...ня, давай по новой"!), - за лінками (вже не раз тут постила) два "маст-вотчі": хрестоматійне інтерв'ю Юрія Безменова (фахівець радянської пропаганди, колишній офіцер КГБ. - ред.) 1984 р. (з укр. субтитрами) і, особливо, його лос-анжелеська лекція 1983 р. - англ. мовою", - пише вона.

Письменниця згадує про Рубана і контрольоване ним видавництво "Київська Русь". "Рубан-то, виявляється, перш ніж зброєю, - в нульові роки (на підготовчій - "деморалізуючій", за Безменовим, - фазі війни) пресою й поліграфією займався! На кожному, значить, етапі війни - на передовій: "проверенный товарищ" (с).

А журнал "Київська Русь" я прекрасно пам'ятаю - він позиціонувався як "журнал Дмитра Стуса", і я туди, на Дмитрове-Стусове прохання, навіть якісь свої тексти передавала, чи не уривки з "Музею..." навіть, щоб "підтримати новий український товстий журнал". (Востаннє на цю технологію я повелась ще й у 2014-му - коли так само була "підтримала" щойно почате "Новое Время", з якого майже блискавично полізла "Другая Россия"). От би цікаво сьогодні проаналізувати всю ту підшивку "Київської Русі" за 2006-2013 рр. (і теж логічно, сходиться пазл, що в 2013-му журнал закрили - "деморалізація" й "дестабілізація" вже були пройденим етапом, готувалася "гаряча фаза" війни - за Безменовим, "криза", і Рубана перекинули на інший фронт...).

Це мав би бути дуже корисний, не тільки для СБУ, а й для істориків, теоретиків інформвійни, фахівців масових комунікацій і т.ін. зразок "технологій деморалізації": 60/40, трохи Забужко, трохи Бориса Олійника, трохи укритої аґентури, трохи зеленої молоді, - в яких пропорціях це все змішується, з якою швидкістю красива "літературна трибуна" непомітно для публіки стає токсично-пропаґандистською, - ніхто такою аналітикою ще в нас не займався, хоча цей самий шлях проходили свого часу і телеканали, й радіостанції, але там спробуй ухопи за хвіст, - а тут такий золотий матеріал готовченком лежить по бібліотеках, агов, дослідники, де ви, батьківщина жде!", - пише Забужко.

Якщо Путін вирішить знищити планету ядерною зброєю, США знищать його у бункері влучним ударом, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:49

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко переконаний, що існує два основні бар’єри на шляху ядерної війни. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "По-перше, Путін не самогубця. По-друге, є тверда відповідь...

"До НАТО експресом": Укрзалізниця запустила "потяг" з новим маршрутом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:28

Укрзалізниця відреагувала на новину про те, що Україна подає заявку на вступ до НАТО в прискореному порядку та запустила новий швидкісний поїзд із напрямком руху до Альянсу. Відповідне відео з’явилося у соцмережах УЗ, передають Патріоти України. «До НА...