Хіти тижня. ​Показав свій "радикальний" "Бонжур": Мережу підірвав вигадливо-голий Ляшко (відео)

Невгамовний політик-популіст не втомлюється епатувати виборців своїми новими образами. Точніше, коли нема нових ідей, можна скористатись запозиченням. Цього разу змінив вила на лопатку для жарки, апелюючи до сердець вдячної жіночої аудиторії

Чим ще нам здивувати українців?

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко продовжує шокувати українців своїми «образами», викладаючи на загальний огляд провокативні фото і відео, зазначають Патріоти України.

Так, на цей раз головний «радикал» виклав у Мережу відео, яке перегукується з відомою рекламою французьких десертів. Запозичений креатив Ляшко супроводив невигадливим підписом: "Люблю готувати з дитинства!".

Природно, що користувачі українського сегменту негайно відгукнулися на новий пост купою коментарів - як іронічно-єхидних, так і з захопленням. Отже в кожному разі принаймні своїх 5-6% критично необхідних виборців політик дістався, достукався.

"Придурок", "Як з реклами печива Бонжур", "Майбутній президент", "Газда!", "Супер", "Ооо, Ляшко в спідниці, щось нове", "Норм !!!! Мужик!!!! ! Уважуха ", - пишуть коментатарях.

Нагадаємо, раніше Ляшко заявляв про те, що любить починати ранок зі співу в караоке і танцю з дружиною. Наразі до інстинктів громадян апелювати простіше, ніж до розуму. Того так і живемо.

Коментував для ПУ Лесь Лісовик

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. "Відмовлявся від значно більших сум... ну, вони ж не зовсім ідіоти...": Що сказав Гримчак на засіданні суду

неділя, 18 серпень 2019, 18:30

Заступник голови МінТОТ Юрій Гримчак на засіданні Деснянського районного суду в Чернігові сказав, що у підозрі, яку йому вручили, не все є правдою, зазначають Патріоти України. "Я можу повірити в доброчесність чи недоброчесність судів. Але скажіть мені...