Тролейбус вже забрав Зеленський-Голобородько: Ляшко зібрався на автобусі об'їхати всю країну (фото)

Олег Ляшко планує об'їхати на автобусі з написом "Народний Президент" і своїм зображенням всю країну і дістатися до найвіддаленіших населених пунктів.
Автобус Олега Ляшка готовий до подорожі Україною. Фото: прес-служба РПЛ.

Українці в усіх куточках країни незабаром можуть побачити автобус з Олегом Ляшком, а можливо, не тільки побачити, а й покататися разом з ним, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що Олег Ляшко - єдиний кандидат у президенти, який роз'їжджає по Україні на тому ж транспорті, що і звичайні люди. Як відомо, політик і раніше охоче підвозив бабусь в селах на своєму авто. А в автобусі місця вистачить, щоб прокотити півсела.

Вибір такого транспорту цілком зрозумілий: він є найбільш близьким до людей, як і сам кандидат. Ляшко планує об'їхати на автобусі з написом "Народний Президент" і своїм зображенням всю країну і дістатися до найвіддаленіших населених пунктів.

Отримавши посвідчення кандидата в Президенти, прямо під Центрвиборчкомом Олег Ляшко сів в автобус і поїхав на ньому у Вишгород, розбиратися з "лівими" платіжками на газ, на які йому поскаржилися місцеві жителі.

За добу ЗСУ "прорідили" ряди російських окупантів, збили гелікоптер та потопили вороже судно

п’ятниця, 1 липень 2022, 10:39

Станом на 1 липня загальні бойові втрати серед особового складу російських окупантів становлять понад 35,7 тисячі осіб. Дані уточнюються. Найбільші втрати противника минулої доби спостерігалися на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє Генеральний шт...

ЗСУ вдарили з гелікоптерів та артилерії - на півдні знищено 35 окупантів і модернізовані танки

п’ятниця, 1 липень 2022, 10:30

Українські військові нанесли удар з гелікоптерів по скупченню російських окупантів та їхньої техніки на півдні нашої держави, передають Патріоти України. На завдання вилетіли два повітряні судна. Вони вдарили по ворогу на Херсонщині у межах Білозерсько...