Тролейбус вже забрав Зеленський-Голобородько: Ляшко зібрався на автобусі об'їхати всю країну (фото)

Олег Ляшко планує об'їхати на автобусі з написом "Народний Президент" і своїм зображенням всю країну і дістатися до найвіддаленіших населених пунктів.
Автобус Олега Ляшка готовий до подорожі Україною. Фото: прес-служба РПЛ.

Українці в усіх куточках країни незабаром можуть побачити автобус з Олегом Ляшком, а можливо, не тільки побачити, а й покататися разом з ним, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що Олег Ляшко - єдиний кандидат у президенти, який роз'їжджає по Україні на тому ж транспорті, що і звичайні люди. Як відомо, політик і раніше охоче підвозив бабусь в селах на своєму авто. А в автобусі місця вистачить, щоб прокотити півсела.

Вибір такого транспорту цілком зрозумілий: він є найбільш близьким до людей, як і сам кандидат. Ляшко планує об'їхати на автобусі з написом "Народний Президент" і своїм зображенням всю країну і дістатися до найвіддаленіших населених пунктів.

Отримавши посвідчення кандидата в Президенти, прямо під Центрвиборчкомом Олег Ляшко сів в автобус і поїхав на ньому у Вишгород, розбиратися з "лівими" платіжками на газ, на які йому поскаржилися місцеві жителі.

Хіти тижня. Попри санкції: Путін возив на зустріч із Зеленським "тіньового переговорника"

четвер, 12 грудень 2019, 5:00

Президент Росії Володимир Путін взяв із собою на "нормандський саміт" у Париж 9 грудня свого помічника і куратора щодо Донбасу Владислава Суркова у ролі так званого тіньового переговорника. "Сьогодні зоряний час Суркова – всі його конкуренти поза поряд...

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...