Хіти тижня. "Путін відповість на надання "Джавелінів" Україні, але не так, як раніше", - експерт

Україна остаточно відривається від "руского міра" і рухається в пошуку власної, по-справжньому незалежної держави, а це дуже злить російського президента.

Путін розлючений? Ілюстрація: ТАСС.

Надання США Україні протитанкових комплексів "Джавелін" – знак підтримки наших позицій найсильнішою країною світу. Це завдало Путіну іміджевих втрат, тому відповідь Кремля однозначно буде. Про це сайту "24" розповів директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк, передають Патріоти України.

"Джавеліни" – не тільки військове, а й політичне рішення. Те, що США підтримують Україну, допомагають зброєю – сигнал нашим супротивникам. Білий дім бачить в Україні надійного партнера, якому можна передавати летальне озброєння сучасних поколінь. При цьому не боячись того, що секрети його виготовлення і розробок можуть бути розголошені", – зазначає Давидюк.

За його словами, це дуже важливий знак у світоглядному плані. Зокрема, США вірять, що ЗСУ очистилася від російських шпигунів, агентів впливу, яких на початку війни з Росією було дуже багато. І тоді США боялися передавати нам зброю.

"Реакція Путіна на надання "Джавелінів" однозначно буде. Тому що це завдало йому іміджевих втрат і починає змінювати баланс сил у плані озброєння солдатів на місцях. Але Путін зараз заклопотаний санкціями проти своїх олігархів, війною в Сирії, і нестабільною політичною ситуацією в дружніх пострадянських республіках. Відповідь він готуватиме, але вона не буде швидкою, як це могло бути раніше", – переконаний Микола Давидюк.

Політолог додає: "Надання "Джавелінів" лягає в комплекс тих рішень, які сьогодні приймаються в Україні – посилення армії, пошук власної церкви. А це дуже злить Путіна. Тому що Україна остаточно відривається від "руского міра" і рухається в пошуку власної, по-справжньому незалежної держави. Ми пройшли вже точку неповернення".

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...

Виставляв українців злочинцями, нацистами та вандалами: У Львові затримали колишнього військового-пенсіонера (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 12:53

За даними спецслужби, агітатор публікував дописи на підтримку Путіна, війська загарбників та Росії загалом. Щодо України чоловік дотримувався протилежних поглядів, виставляючи українців злочинцями та вандалами, нацистами, фашистами тощо. "При цьому, з-...