Хіти тижня. "Путін відповість на надання "Джавелінів" Україні, але не так, як раніше", - експерт

Україна остаточно відривається від "руского міра" і рухається в пошуку власної, по-справжньому незалежної держави, а це дуже злить російського президента.

Путін розлючений? Ілюстрація: ТАСС.

Надання США Україні протитанкових комплексів "Джавелін" – знак підтримки наших позицій найсильнішою країною світу. Це завдало Путіну іміджевих втрат, тому відповідь Кремля однозначно буде. Про це сайту "24" розповів директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк, передають Патріоти України.

"Джавеліни" – не тільки військове, а й політичне рішення. Те, що США підтримують Україну, допомагають зброєю – сигнал нашим супротивникам. Білий дім бачить в Україні надійного партнера, якому можна передавати летальне озброєння сучасних поколінь. При цьому не боячись того, що секрети його виготовлення і розробок можуть бути розголошені", – зазначає Давидюк.

За його словами, це дуже важливий знак у світоглядному плані. Зокрема, США вірять, що ЗСУ очистилася від російських шпигунів, агентів впливу, яких на початку війни з Росією було дуже багато. І тоді США боялися передавати нам зброю.

"Реакція Путіна на надання "Джавелінів" однозначно буде. Тому що це завдало йому іміджевих втрат і починає змінювати баланс сил у плані озброєння солдатів на місцях. Але Путін зараз заклопотаний санкціями проти своїх олігархів, війною в Сирії, і нестабільною політичною ситуацією в дружніх пострадянських республіках. Відповідь він готуватиме, але вона не буде швидкою, як це могло бути раніше", – переконаний Микола Давидюк.

Політолог додає: "Надання "Джавелінів" лягає в комплекс тих рішень, які сьогодні приймаються в Україні – посилення армії, пошук власної церкви. А це дуже злить Путіна. Тому що Україна остаточно відривається від "руского міра" і рухається в пошуку власної, по-справжньому незалежної держави. Ми пройшли вже точку неповернення".

Росія та її олігархи повинні заплатити: Єврокомісія хоче віддати активи агресора на відбудову України

середа, 30 листопад 2022, 18:35

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС планує заблоковані активи Росії та олігархів віддати на відбудову України. Про це йдеться у її заяві на сайті Єврокомісії, передають Патріоти України. Євросоюз пропонує створити спеці...

"Ми розумні, а ті, хто скасовує нашу культуру, - не дуже": Путін у розпал війни проти України похвалився "досягненнями" РФ

середа, 30 листопад 2022, 18:26

Кремлівський диктатор Володимир Путін у розпал війни проти України прокоментував відчуження світу від російської культури. Він заявив, що всі, хто її забороняє, "не дуже розумні", передають Патріоти України. Російський лідер також похвалився "досягненн...