Хіти тижня. "Путін відповість на надання "Джавелінів" Україні, але не так, як раніше", - експерт

Україна остаточно відривається від "руского міра" і рухається в пошуку власної, по-справжньому незалежної держави, а це дуже злить російського президента.

Путін розлючений? Ілюстрація: ТАСС.

Надання США Україні протитанкових комплексів "Джавелін" – знак підтримки наших позицій найсильнішою країною світу. Це завдало Путіну іміджевих втрат, тому відповідь Кремля однозначно буде. Про це сайту "24" розповів директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк, передають Патріоти України.

"Джавеліни" – не тільки військове, а й політичне рішення. Те, що США підтримують Україну, допомагають зброєю – сигнал нашим супротивникам. Білий дім бачить в Україні надійного партнера, якому можна передавати летальне озброєння сучасних поколінь. При цьому не боячись того, що секрети його виготовлення і розробок можуть бути розголошені", – зазначає Давидюк.

За його словами, це дуже важливий знак у світоглядному плані. Зокрема, США вірять, що ЗСУ очистилася від російських шпигунів, агентів впливу, яких на початку війни з Росією було дуже багато. І тоді США боялися передавати нам зброю.

"Реакція Путіна на надання "Джавелінів" однозначно буде. Тому що це завдало йому іміджевих втрат і починає змінювати баланс сил у плані озброєння солдатів на місцях. Але Путін зараз заклопотаний санкціями проти своїх олігархів, війною в Сирії, і нестабільною політичною ситуацією в дружніх пострадянських республіках. Відповідь він готуватиме, але вона не буде швидкою, як це могло бути раніше", – переконаний Микола Давидюк.

Політолог додає: "Надання "Джавелінів" лягає в комплекс тих рішень, які сьогодні приймаються в Україні – посилення армії, пошук власної церкви. А це дуже злить Путіна. Тому що Україна остаточно відривається від "руского міра" і рухається в пошуку власної, по-справжньому незалежної держави. Ми пройшли вже точку неповернення".

Удар дронами по Смоленську: Експерт вказав на дуже важливий факт щодо МіГ-31К

вівторок, 28 листопад 2023, 14:28

Якщо у російському Смоленську під час атаки безпілотниками і справді під удар підпали ворожі винищувачі-перехоплювачі дальньої дії МіГ-31К - носії ракет "Кинджал", то це для України дуже хороша новина, передають Патріоти України. Супротивники більше не...

Британська розвідка повідомила, наскільки просунулися війська РФ під Авдіївкою

вівторок, 28 листопад 2023, 14:00

Російські загарбники не мали успіху на північному напрямку у рамках спроби оточити місто Авдіївку. Окупанти останніми днями не досягли навіть невеликого просування Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії у Twitter, передають Патріоти ...