Хіти тижня. Резонансні подробиці вбивства російських журналістів у Центральноафриканській Республіці

Стало відомо, що журналісти, які розслідували діяльність російських найманців з ПВК "Вагнера" в ЦАР, розуміли мову вбивць.

Вбиті в Центральноафриканській Республіці (ЦАР) журналісти, які розслідували діяльність російських найманців з ПВК "Вагнера" в цій країні, розуміли мову нападників. Про це розповів водій групи, який вижив, повідомляють Патріоти України.

При цьому, за його словами, вбивці не говорили французькою або на санго (державна мова ЦАР). Також, відомо, що вбивці російських журналістів швидше за все не відносяться до жодного з місцевих збройних угруповань. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за вбивством журналіста Орхана Джемаля, оператора Кирила Радченко і режисера Олександра Расторгуєва можуть стояти місцеві бойовики Нурредін Адама, одного з лідерів бойовиків угруповання "Селека", які контролюють територію навколо міста Деко.

Крім того, убиті журналісти планували відвідати базу на території маєтку Беренго, де, за даними ЗМІ, можуть перебувати найманці приватної військової компанії "Вагнера".

Опублікував: Тетяна Ісічук

"Аж в ушах зазвенело": В окупованому Антрациті пролунали два потужних вибухи

субота, 17 серпень 2019, 16:45

Перелякані місцеві жителі підозрюють, що вибухнуло щось в "російських захисників". Вранці в суботу, 17 серпня, Антрацит здригнувся. У місті, окупованому терористами "ЛНР", один за іншим прогриміли 2 дуже потужні вибухи. "Антрацит... Два вибухи. Спочатк...

Хіти тижня. Друг прес-секретаря Путіна розповів, що Михайло Горбачов помирає (відео)

субота, 17 серпень 2019, 16:00

Відомий російський журналіст, головний редактор радіостанції "Ехо Москви" Олексій Венедиктов розповів в Києві про стан здоров'я батька перебудови, екс-президента СРСР Михайла Горбачова. Про це Олексій Венедиктов заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону в прямо...