Хіти тижня. Резонансні подробиці вбивства російських журналістів у Центральноафриканській Республіці

Стало відомо, що журналісти, які розслідували діяльність російських найманців з ПВК "Вагнера" в ЦАР, розуміли мову вбивць.

Вбиті в Центральноафриканській Республіці (ЦАР) журналісти, які розслідували діяльність російських найманців з ПВК "Вагнера" в цій країні, розуміли мову нападників. Про це розповів водій групи, який вижив, повідомляють Патріоти України.

При цьому, за його словами, вбивці не говорили французькою або на санго (державна мова ЦАР). Також, відомо, що вбивці російських журналістів швидше за все не відносяться до жодного з місцевих збройних угруповань. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за вбивством журналіста Орхана Джемаля, оператора Кирила Радченко і режисера Олександра Расторгуєва можуть стояти місцеві бойовики Нурредін Адама, одного з лідерів бойовиків угруповання "Селека", які контролюють територію навколо міста Деко.

Крім того, убиті журналісти планували відвідати базу на території маєтку Беренго, де, за даними ЗМІ, можуть перебувати найманці приватної військової компанії "Вагнера".

Опублікував: Тетяна Ісічук

Заради захисту демократії: Стало відомо, хто причетний до скандального відео із "багатою росіянкою" в Австрії

неділя, 26 травень 2019, 12:58

Організатори "зустрічі" запевняють, що в їхніх діях немає нічого протиправного. Скандальне відео, на якому лідер ультраправої Австрійської партії свободи АПС Хайнц-Крістіан Штрахе, два роки тому нібито домовляється з “багатою росіянкою” про підтримку н...

Хіти тижня. Вірний "зброєносець" Ляшка зробив сенсаційний крок: Мосійчук вийшов з Радикальної партії

неділя, 26 травень 2019, 12:00

Про рішення нардепа повідомив сам лідер партії. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив про вихід народного депутата Ігоря Мосійчука з партії, повідомляють Патріоти України. “Сьогодні вранці у мене була розмова з Ігорем Мосійчуком, він заявив мен...