Хіти тижня. Росія воскресить "Сатану": З'ясувалися нові плани Путіна щодо дуже сумнівного "імпортозаміщення"

Правда, наскільки це вдасться без базового підприємства - дніпровського "Південьмаша" - окреме питання. Адже з імпортозаміщенням, зокрема українського ВПК, у держави-агресора не дуже виходить. Технологічна відсталість дає себе взнаки.

Ракета "Сатана". Фото: РБК.

Росія може відновити запуск супутників з використанням виведених з експлуатації міжконтинентальних балістичних ракет РС-20 ("Сатана"). Про це повідомляють "РІА Новини", посилаючись на джерело в ракетно-космічній галузі, передають Патріоти України.

"Розглядається питання про використання ракет РС-20В, що знімаються з бойового чергування, по конверсійній програмі запусків", - заявило джерело. За його словами, мова йде про модернізацію під космічні старти саме версії РС-20В, а не РС-20Б, які раніше використовувалися по російсько-українському проекту "Дніпро". При цьому Україну, яка відповідає за систему управління ракет, залучати не планують.

Ракетний комплекс "Воєвода" ("Сатана" за класифікацією НАТО. - Ред.) з важкою ракетою РС-20В, розроблений у дніпровському КБ "Южное", був поставлений на бойове чергування в кінці 1980-х років. У березні 2018 року в Міноборони РФ заявили, що ракети найближчим часом утилізують, а на зміну їм прийде МБР "Сармат".

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...

Чи насправді у Білорусі відбувається прихована мобілізація: Безсмертний розповів, хто отримує повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 7:44

У Білорусі триває прихована мобілізація: чоловіки почали отримувати вимоги з'явитися до військкоматів, однак у Міністерстві оборони нібито заспокоюють, мовляв, повістки роздають для обліку даних, передають Патріоти України. В ексклюзивному інтерв’ю ТСН...