Хіти тижня. Росіяни протягли через Босфор на Сирію десантний корабель та пором, доверху забитий військовою технікою

Така активність російського флоту, напевно, пов'язана з ескалацією конфлікту в Сирії.

Протока Босфор. Фото: соцмережі.

У мережі з'явилися кадри, як навантажений доверху російський десантний корабель і пором прямують до берегів Сирії, в Тартус, передають Патріоти України.

"Пором" Олександр Ткаченко "з військовим вантажем сьогодні пройшов через протоку Босфор", - розповіли експерти, уточнивши, що судно прямує на базу ВМФ РФ в сирійському місті Тартус. Зазначається, що росіяни завантажили пором військовою технікою: військові вантажівки КамАЗ і "Урал", буксирно-моторні катери-штовхачі БМК-Т зі складу понтонно-мостового парку, а також швидкохідні патрульні катери "Раптор", які РФ активно використовує в анексованому Криму.

Разом з "Олександром Ткаченком" до Тартусу попрямував і десантний корабель "Микола Фільченков". Його росіяни також завантажили вантажівками "Урал". Крім того, там виявилися і бронеавтомобілі "Тигр" з БТР-82А. "При цьому треба враховувати те, що велика частина техніки і обладнання знаходиться у внутрішніх відсіках кораблів", - зазначили експерти. Вони висловили впевненість, що така активність російського флоту, напевно, пов'язана з ескалацією конфлікту в Сирії.

Останній цвях у труну СРСР-2: Чому Німеччина і Франція гальмують вступ України до ЄС, - експерт

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:19

"Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що заявка України на приєднання до Європейського союзу не може бути швидко розглянута, незважаючи на масштабне вторгнення Росії. Мовляв, "короткого шляху до ЄС немає", а "процес приєднання - це не питання кількох м...

У Байдена надумали, як урізати доходи Росії від нафти без ембарго ЄС, - NYT

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:10

Поки в ЄС не можуть домовитися про нафтове ембарго, влада США розробляє заходи, які допоможуть скоротити доходи Росії від експорту нафти. Зокрема, пропонуються санкції проти покупців нафти РФ. План опрацьовують в адміністрації президента США Джо Байден...