Хіти тижня. Російський журналіст розповів подробиці наслідків обстрілу авіабази РФ в Сирії (фото)

Кількість постраждалих військовослужбовців РФ становить 9 поранених.

Російська авіабаза "Хмеймім". Фото: РІА "Новости".

Російський військовий кореспондент Роман Сапоньков опублікував фотографії бомбардувальника Су-24М з російської авіабази Хмеймім в Сирії, який отримав пошкодження під час обстрілу, а також уточнив кількість поранених військовослужбовців РФ. Новину передають Патріоти України.

Кількість постраждалих військовослужбовців РФ становить 9 поранених. "Частина важка", - зазначив кореспондент.

3 січня газета "Коммерсант" повідомила, що в результаті нападу диверсантів на російську авіабазу Хмеймім були знищені чотири фронтові бомбардувальники Су-24, два багатоцільові винищувачі Су-35С і військово-транспортний літак Ан-72. Видання писало, що після потрапляння мінометного снаряда здетонував склад боєприпасів.

Міністерство оборони РФ визнало, що атака диверсантів 31 грудня була, але втрату літаків спростувало. Двоє військовослужбовців загинули в результаті вибуху міни, заявили в російському військовому відомстві.

Хіти тижня. Просувамось: Україна отримає безвіз зі ще однією занадто багатою країною світу

вівторок, 23 жовтень 2018, 1:00

Між Україною і Катаром 2 листопада поточного року набуває чинності угода про взаємне скасування візових вимог. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України, передають Патріоти України.

Хіти тижня. "100% Саша!": Знайома Мішкіна-Петрова ''здала'' отруйника Скрипаля

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:35

Інші жителі селища Лойга також зізналися, що батьки Мішкіна останнім часом жили в сусідньому селі Ломуватка, проте кілька тижнів тому сім'я терміново кудись поїхала. Знайома росіянина Олександра Мішкіна Наталя Бажанова впізнала в ньому Олександра Петро...