Хіти тижня. Щось готується? Путін влаштував кадрову чистку генералів

Про причини кадрових змін не повідомляється.

Фото: ria.ru

Президент Російської Федерації Володимир Путін звільнив 11 генералів з таких держструктур, як Міністерство внутрішніх справ (МВС), Федеральна служба виконання покарань (ФСВП), Міністерство надзвичайних ситуацій (МНС) і Слідчий комітет (СК). Відповідний указ у п'ятницю, 6 квітня, з'явився на порталі правової інформації, повідомляють Патріоти України.

Варто відзначити, що в документі також вказані нові призначення. У числі тих, хто був знятий з посади, виявилися заступник начальника Головного управління по забезпеченню безпеки дорожнього руху МВС Павло Бугайов і керівник Науково-дослідного інституту (НДІ) ФСВП Андрій Биков. Крім того, Путін звільнив главу Уральського юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ Олександра Гука і ряд керівників регіональних управлінь СК.

У відставку відправили і генерал-полковника внутрішньої служби Шамсутдіна Тагірова, також генерал-лейтенанта юстиції Валерія Задоріна і генерал-лейтенанта поліції Ігоря Напалмова.

Уточнюється, що нові посади отримали 15 осіб. Наприклад, Іван Балашов очолив Управління оперативно-розшукової інформації, а Ігор Бутранов став заступником начальника Головного управління з контролю за оборотом наркотиків.

За новим указом, на чолі Калузького главку МВС встав Олександр Дєдов, а начальником управління МВС по центральному округу столиці призначено Ігоря Зінов'єва. Крім того, глава РФ присвоїв генерал-майору поліції Ігорю Ковальову спеціальне звання генерал-майора внутрішньої служби.

Хіти тижня. Міхо неприкаяний: Прикордонслужба зробила заяву стосовно приїзду Саакашвілі в Україну

четвер, 25 квітень 2019, 2:00

Державна прикордонна служба не пропустить в Україну позбавленого громадянства екс-главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі в зв'язку з тим, що той незаконно перетнув кордон країни в 2017 році. Про це повідомили в прес-службі ДПСУ на сторінці в Facebook. У...

"Рюкзаки мають бути перебрані, зброя готова. Маємо бути готові до будь-яких дій з боку агресора", - полковник Кривонос

четвер, 25 квітень 2019, 0:00

Кремль намагається створити правові умови для прямого та офіційного застосування збройних сил РФ проти України для "захисту громадян РФ поза межами російської території". Полковник ЗСУ, перший заступник Командувача Сил спеціальних операцій ЗС України, ...