Хіти тижня. Щось готується? Путін влаштував кадрову чистку генералів

Про причини кадрових змін не повідомляється.

Фото: ria.ru

Президент Російської Федерації Володимир Путін звільнив 11 генералів з таких держструктур, як Міністерство внутрішніх справ (МВС), Федеральна служба виконання покарань (ФСВП), Міністерство надзвичайних ситуацій (МНС) і Слідчий комітет (СК). Відповідний указ у п'ятницю, 6 квітня, з'явився на порталі правової інформації, повідомляють Патріоти України.

Варто відзначити, що в документі також вказані нові призначення. У числі тих, хто був знятий з посади, виявилися заступник начальника Головного управління по забезпеченню безпеки дорожнього руху МВС Павло Бугайов і керівник Науково-дослідного інституту (НДІ) ФСВП Андрій Биков. Крім того, Путін звільнив главу Уральського юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ Олександра Гука і ряд керівників регіональних управлінь СК.

У відставку відправили і генерал-полковника внутрішньої служби Шамсутдіна Тагірова, також генерал-лейтенанта юстиції Валерія Задоріна і генерал-лейтенанта поліції Ігоря Напалмова.

Уточнюється, що нові посади отримали 15 осіб. Наприклад, Іван Балашов очолив Управління оперативно-розшукової інформації, а Ігор Бутранов став заступником начальника Головного управління з контролю за оборотом наркотиків.

За новим указом, на чолі Калузького главку МВС встав Олександр Дєдов, а начальником управління МВС по центральному округу столиці призначено Ігоря Зінов'єва. Крім того, глава РФ присвоїв генерал-майору поліції Ігорю Ковальову спеціальне звання генерал-майора внутрішньої служби.

Колеги стурбовані: Члени ВРП приходили в Офіс президента напередодні розгляду відсторонення судді Вовка

середа, 21 серпень 2019, 19:58

Член Комісії Андрій Козлов відповів, що нічого не знає про такі зустрічі. Члени вищої ради правосуддя Володимир Говоруха і Андрій Овсієнко приходили в Офіс президента напередодні розгляду клопотання про відсторонення від посади колишнього голови Окружн...

"Нехай вони лісом всі йдуть": У Зеленського висловились про участь всіх потенційних союзників у формуванні нового Кабміну

середа, 21 серпень 2019, 19:45

29 серпня стане відоме ім'я нового прем'єр-міністра. Давид Арахамія, обраний від "Слуги народу" до Верховної Ради, заявляє, що інші парламентські сили відмовляються пропонувати кандидатів у міністри, передають Патріоти України. За його словами, посади ...