Хіти тижня. Щось готується? Путін влаштував кадрову чистку генералів

Про причини кадрових змін не повідомляється.

Фото: ria.ru

Президент Російської Федерації Володимир Путін звільнив 11 генералів з таких держструктур, як Міністерство внутрішніх справ (МВС), Федеральна служба виконання покарань (ФСВП), Міністерство надзвичайних ситуацій (МНС) і Слідчий комітет (СК). Відповідний указ у п'ятницю, 6 квітня, з'явився на порталі правової інформації, повідомляють Патріоти України.

Варто відзначити, що в документі також вказані нові призначення. У числі тих, хто був знятий з посади, виявилися заступник начальника Головного управління по забезпеченню безпеки дорожнього руху МВС Павло Бугайов і керівник Науково-дослідного інституту (НДІ) ФСВП Андрій Биков. Крім того, Путін звільнив главу Уральського юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ Олександра Гука і ряд керівників регіональних управлінь СК.

У відставку відправили і генерал-полковника внутрішньої служби Шамсутдіна Тагірова, також генерал-лейтенанта юстиції Валерія Задоріна і генерал-лейтенанта поліції Ігоря Напалмова.

Уточнюється, що нові посади отримали 15 осіб. Наприклад, Іван Балашов очолив Управління оперативно-розшукової інформації, а Ігор Бутранов став заступником начальника Головного управління з контролю за оборотом наркотиків.

За новим указом, на чолі Калузького главку МВС встав Олександр Дєдов, а начальником управління МВС по центральному округу столиці призначено Ігоря Зінов'єва. Крім того, глава РФ присвоїв генерал-майору поліції Ігорю Ковальову спеціальне звання генерал-майора внутрішньої служби.

Старший з групи називався майором та поводився зухвало: Подробиці про самочинний блокпост "зелених чоловічків" біля Дніпра

субота, 16 лютий 2019, 12:33

Бутафорія замість блокпоста. Зброя виявилася муляжем. Самозванцям "світить" в'язниця. Чому вони пійшли на цей злочин - досі загадка. Можливо перевіряли пильність та реакцію правоохоронної системи України. Люди в камуфляжі, котрі встановили блокпост на ...

Хіти тижня. "Бандеровский заповедник": На росТБ пригрозили відібрати в України нові землі (відео)

субота, 16 лютий 2019, 12:00

Російський пропагандист, політолог Дмитро Куликов загрозливо заявив, що після виборів Україна нібито може скоротитися до розмірів Галичини, повідомляють Патріоти України. . Крім того, він не виключив гучних політичних вбивств кандидатів в президенти с...