Хіти тижня. Шойгу дуже здивувався, що хтось розгледів "невидимі" Су-57 у Сирії

Чиновник висловив здивування, що російські новітні винищувачі були помічені, оскільки вони в Сирії знаходилися нібито всього лише два дні.

Сергій Шойгу. Фото: ТАСС.

Керівник оборонного відомства Російської Федерації Сергій Шойгу у четвер, 1 березня підтвердив дані про те, що два винищувачі 5-го покоління Су-57 були в Сирії. Як інформують Патріоти України з посиланням на «Московский комсомолец», за словами міністра, літаки виконували завдання, зокрема бойові. При цьому глава Міноборони РФ зазначив, що літаки ніколи не перебували разом.

Також чиновник висловив здивування, що російські новітні винищувачі були помічені, оскільки вони в Сирії знаходилися всього лише два дні. Він зазначив: «За цей час виконали програму випробувань, в тому числі бойових». Сергій Шойгу також додав, що винищувачі супроводжували літаки-лабораторії, які відстежували всі параметри роботи зброї. Глава російської армії висловив надію, що в поточному році буде завершено повний цикл випробувань, і це стане «ще одним сюрпризом для колег». Він резюмував: «Можу сказати, що випробування пройшли успішно. Літаки повернулися додому ще тиждень тому».

Варто також зазначити, що Шойгу спростував дані, які з'явилися в іноземних засобах масової інформації, де фотографіях дійсно були зображені російські Су-57 в Сирії. Він пояснив: «Всі літаки були в укриттях весь цей час і ніколи на місці не стояли».

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...

Кругленька цифра: У ОРДО назвали кількість загиблих та поранених "військовослужбовців"

неділя, 11 квітень 2021, 23:53

У ОРДО заявили про кількість загиблих з початку цього року в результаті бойових дій, інформують Патріоти України.