Хіти тижня. Сюрприз для Путіна: США назвали дату випробувань нової гіперзвукової зброї

Тестові польоти подібних ракет очікуються вже в наступному році.

США збираються випробувати гіперзвукову зброю. Ілюстрація: УНН.

Після демонстрації президентом Росії відео з новою ядерною ракетою, в США оголосили про випробування гіперзвукової зброї в 2019 році. Про це йдеться на сайті Пентагону, передають Патріоти України.

Глава Управління перспективних дослідницьких проектів (DARPA) Стівен Уокер розповів про те, що його відділ отримав додаткове фінансування для розробки гіперзвукових технологій, і він очікує тестові польоти таких ракет вже в наступному році.

"Ми розуміємо, що змагаємося з такими країнами як Росія і Китай", - заявив він. Також Уокер повідомив, що крім гіперзвукових ракет, в лабораторіях США йде робота також над проектами штучного інтелекту, біологічних технологій і просунутої електроніки.

​Путін підвищує ставки: Росія відправляє добровольців для війни проти України – правозахисники

субота, 10 квітень 2021, 18:17

Основну масу «відпускників» концентрують на донецькому напрямку. Росія відправляє добровольців для війни проти України з різних регіонів своєї країни. Тільки в березні направили 782 людини для участі в бойових діях на Донбасі. Про це повідомляє Східна ...

​Ударний безпілотник ЗСУ Bayraktar TB2 успішно провів першу місію в зоні ООС: Нардеп Масягін розповів подробиці

субота, 10 квітень 2021, 18:02

Український безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 вперше здійснив виліт в зону проведення Операції обʼєднаних сил, окупанти вже б'ються в істериці, гадаючи що все це може означати. Дещо про місію повідомив народний депутат Юрій Мисягін, зазначають...