Хіти тижня. "Совершенно деградировали": Гіркін прогнозує перемогу ЗСУ над підрозділами "ДНР" протягом "декількох годин"

На думку екс-ватажка терористів, тільки втручання Росії врятує НЗФ від поразки.

Гіркін розкритикував "армію "ДНР". Фото: соцмережі.

Екс- ватажок підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін заявив, що в разі наступу українська армія розгромить підрозділи «ЛДНР» протягом декількох годин. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.
Розмірковуючи про можливий початок активних бойових дій на Донбасі, Гіркін зазначив, що на даний момент стан бойових підрозділів НЗФ деградував до рівня, при якому вони не зможуть протриматися більше кількох годин проти української армії: «Сопротивление „корпусов“ (пребывающих в крайне жалком техническом, численном и моральном состоянии — гораздо хуже, чем всего год назад) будет сломлено почти на любом участке фронта в очень короткое время. Где-то — в первый час, где-то — в течение нескольких часов».

На думку Стрєлкова, тільки втручання Росії врятує НЗФ від поразки. При цьому він не впевнений, що ЗСУ дійсно почнуть наступ 14 грудня однак, підкреслив, що в будь-який момент до бойових дій потрібно бути готовим: «Ударят-ли конкретно 14-го? — Не уверен. Скорее — нет. Ударят ровно тогда, когда сочтут наиболее удобным для себя и неожиданным для противника. УДАРИТЬ МОГУТ ПРЯМО СЕГОДНЯ ИЛИ ЗАВТРА. ИЛИ ЧЕРЕЗ НЕДЕЛЮ, ЧЕРЕЗ ДВЕ, ЧЕРЕЗ МЕСЯЦ и т. д. НО, РАНО ИЛИ ПОЗДНО, — УДАРЯТ ОБЯЗАТЕЛЬНО. Они ГОТОВЫ. Мы — нет. Совсем нет».


Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...