Хіти тижня. Ціна російської "допомоги"? У Венесуелі запідозрили Кремль у "крадіжці" 20 тонн золота

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, як зазвичай, відкинув усі звинувачення.

Росіян спокусило венесуельське золото? Ілюстрація: Garant-torg.

У Венесуелу з Російської Федерації прибув літак для того, щоб вивезти з центробанку країни 20 тонн золота. Про це повідомив депутат національної асамблеї Хосе Герра на сторінці парламенту Венесуели в Twitter, передають Патріоти України.

"Ми отримали інформацію від чиновників центрального банку Венесуели: з Москви прибув літак, на якому збиралися вивезти не менше 20 тонн золота, і ми вимагаємо від банку подробиць про те, що відбувається. Це не золото Калікст Ортеги (глави центробанку. - Ред.), це золото венесуельського народу", - заявив Герра.

У свою чергу, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відкинув звинувачення Хосе Герра в спробі вивезти в РФ 20 тонн золота. "Немає такої інформації", - сказав він, назвавши це "уткой", передає ТАСС.

Представник Кремля нагадав, що Росія вже заявляла про свою готовність допомагати у врегулюванні ситуації в Венесуелі. "Росія готова сприяти врегулюванню внутрішньополітичної ситуації в Венесуелі, не втручаючись у внутрішні справи цієї країни, - підкреслив прес-секретар глави російської держави. - І Росія категорично проти втручання у внутрішні справи Венесуели будь-яких третіх країн".

Вступ України до ЄС через 20 років: У МЗС відреагували на обурливу заяву французького міністра

понеділок, 23 травень 2022, 13:38

В українському МЗС відреагували на заяву міністр Європейських справ Франції Клемана Боне, який вважає, що вступ України до ЄС займе 20 років. У Києві закликали надати Україні статус країни-кандидата в Євросоюз, передають Патріоти України. Речник МЗС Ук...

"Вистава для Путіна": Військовий експерт оцінив шанси наступу Білорусі на Волинь

понеділок, 23 травень 2022, 13:30

У Генштабі ЗСУ повідомили, що білоруська армія розгортає додаткові підрозділи у прикордонних районах Гомельської області. Однак таке "брязкання зброєю" та перекидання військ не припиняється з початку повномастабної війни в Україні. Про це 24 каналу роз...