Хіти тижня. Ціна російської "допомоги"? У Венесуелі запідозрили Кремль у "крадіжці" 20 тонн золота

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, як зазвичай, відкинув усі звинувачення.

Росіян спокусило венесуельське золото? Ілюстрація: Garant-torg.

У Венесуелу з Російської Федерації прибув літак для того, щоб вивезти з центробанку країни 20 тонн золота. Про це повідомив депутат національної асамблеї Хосе Герра на сторінці парламенту Венесуели в Twitter, передають Патріоти України.

"Ми отримали інформацію від чиновників центрального банку Венесуели: з Москви прибув літак, на якому збиралися вивезти не менше 20 тонн золота, і ми вимагаємо від банку подробиць про те, що відбувається. Це не золото Калікст Ортеги (глави центробанку. - Ред.), це золото венесуельського народу", - заявив Герра.

У свою чергу, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відкинув звинувачення Хосе Герра в спробі вивезти в РФ 20 тонн золота. "Немає такої інформації", - сказав він, назвавши це "уткой", передає ТАСС.

Представник Кремля нагадав, що Росія вже заявляла про свою готовність допомагати у врегулюванні ситуації в Венесуелі. "Росія готова сприяти врегулюванню внутрішньополітичної ситуації в Венесуелі, не втручаючись у внутрішні справи цієї країни, - підкреслив прес-секретар глави російської держави. - І Росія категорично проти втручання у внутрішні справи Венесуели будь-яких третіх країн".

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Постарів та змарнів: Хворий путініст Міхалков вразив зовнішнім виглядом після реанімації (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 22:52

Російський актор і режисер Нікіта Міхалков, який підтримав вбивства мирних українців, нещодавно опинився на межі смерті. На початку січня 2023 року він потрапив до лікарні з коронавірусом, після чого стан 77-річного чоловіка почав стрімко погіршуватися...