Хіти тижня. "Тут проводяться ліквідації": Військовий інструктор зробив слушне зауваження з приводу терактів в Україні

На його думку, до деяких ліквідацій дійсно може бути причетна Москва.

Цві Аріелі. Фото:24 канал

Військовий інструктор-волонтер з Ізраїлю Цві Аріелі, який тренував українських бійців, вважає, що в Україні відбуваються не теракти, а ліквідації. Про це він заявив в інтерв'ю Апострофу, передають Патріоти України.

Так, за словами Аріелі, до деяких ліквідацій дійсно може бути причетна Москва.

"Тільки це ж не зовсім теракти. Хоча вичерпного визначення цього терміна і не існує, але сьогодні прийнято називати терактом замах на життя маси безневинних людей. У цьому сенсі в Україні терактів немає. У Києві не відбувається того, що розуміють під визначенням "теракт" в Європі, США або Ізраїлі. В Україні проводяться ліквідації", - уточнив він.

Аріелі додав, що, якщо розуміти теракти так, як розуміли їх за часів народовольців, революції початку ХХ століття, коли терактами називали замахи на царських чиновників - тоді так, в Україні теракти відбуваються.

"Але так було б справедливо говорити, якби ми жили років так 100 тому. А зараз подібні вибухи і розстріли прийнято називати терміном "ліквідація". І такі ліквідації відбуваються кожні кілька тижнів. Принаймні, ці злочини виглядають, як ліквідації. Тому що ми не володіємо інсайдерською інформацією, не бачимо ні серйозних розслідувань, ні судів. Ми нічого не знаємо", - підкреслив інструктор.

Разом з тим, він додав, що деякі депутати швидкі на рішення і заявляють моментально: винен той-то і той-то.

"Занадто швидко. Ніби як монетку підкидають - теракт чи не теракт. Це індикатор недосконалої правової системи і незрілого суспільства", - підсумував Аріелі.

Хіти тижня. "Укропи" наступають? У рядах терористів "ЛДНР" паніка, - волонтер

субота, 21 квітень 2018, 0:15

Прихильники "Л/ДНР" поскаржилися на серйозні втрати. Військовий журналіст Мирослав Гай повідомив про паніку в рядах терористів на Донбасі через "прорив" ЗСУ під Докучаєвськом, повідомляють Патріоти України. "Бойовики активно обговорюють великі втрати с...

"Єдине, чим Росія може шантажувати світ, – хіба що колективним самогубством", - російський письменник

п’ятниця, 20 квітень 2018, 23:48

За словами Віктора Шендеровича, Росія сама "приготувала собі граблі". Співвідношення військових сил Росії та країн Заходу – не на користь РФ. Таку думку російський письменник і публіцист Віктор Шендерович висловив в інтерв'ю "Цензор.НЕТ", відповідаючи ...