Хіти тижня. У Держдумі РФ вимагають від України віддати їм Харків і Одесу (відео)

Депутат Держдуми РФ Леонід Калашников висунув територіальні претензії до України, зажадавши «віддати» Харків і Одесу. Привід для цього депутат знайшов «оригінальний» - мовляв, ці міста завжди були «російськими».

Скандальну заяву депутат зробив в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1», дискутуючи із запрошеним українським громадським діячем Вадимом Трюханом, передають Патріоти України.

«У моей жены фамилия Марченко, украинская. Я работал в Одессе, для меня Одесса более украино-русская, чем ты. А ты убирайся во Львов и живи там вот в этом Львове своем!» - сказав депутат-комуніст.
У відповідь українець нагадав, що є уродженцем Харкова, а жителі цього міста, незалежно від того, якою мовою розмовляють, є українцями. Це ще більше розлютило комуніста, і він «зажадав» від Києва віддати не тільки Харків і Одесу, але «і все інше».
Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Таки буде війна у Перській затоці? США опублікували докази причетності Ірану до вибухів на танкерах

неділя, 16 червень 2019, 2:00

В Оманській затоці на двох нафтових танкерах сталися вибухи, один з них горить. США звинувачують Іран в нападі на судна, зазначають Патріоти України. "За оцінками уряду Сполучених Штатів, Ісламська Республіка Іран несе відповідальність за напади, які с...

Хіти тижня. "Почему Малайзия разваливает дело о рейсе МН-17", - експерт

неділя, 16 червень 2019, 1:00

"Малайзийский премьер вдруг начал сомневаться в причастности России к уничтожению пассажирского лайнера над Снежным", - пише у своєму блозі Максим Михайленко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Международное внимание вновь привлечено к истор...