Хіти тижня. У Держдумі РФ вимагають від України віддати їм Харків і Одесу (відео)

Депутат Держдуми РФ Леонід Калашников висунув територіальні претензії до України, зажадавши «віддати» Харків і Одесу. Привід для цього депутат знайшов «оригінальний» - мовляв, ці міста завжди були «російськими».

Скандальну заяву депутат зробив в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1», дискутуючи із запрошеним українським громадським діячем Вадимом Трюханом, передають Патріоти України.

«У моей жены фамилия Марченко, украинская. Я работал в Одессе, для меня Одесса более украино-русская, чем ты. А ты убирайся во Львов и живи там вот в этом Львове своем!» - сказав депутат-комуніст.
У відповідь українець нагадав, що є уродженцем Харкова, а жителі цього міста, незалежно від того, якою мовою розмовляють, є українцями. Це ще більше розлютило комуніста, і він «зажадав» від Києва віддати не тільки Харків і Одесу, але «і все інше».
Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Російське озеро"​ для Путіна: ​Ситуація в Чорному морі стрімко змінюється, - Клименко

середа, 21 серпень 2019, 9:00

Чорноморська політика України, країн-членів НАТО та ЄС та в цілому цих міжнародних організацій потребує термінового оновлення. Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією головного редактора BSNews Андрія Клименка. Ситуація в Чорному морі с...

Бути зустрічі з Трампом чи ні: У США прокоментували ставлення до призначення Богдана головою ОПУ

середа, 21 серпень 2019, 8:45

Посол США Вільям Тейлор наголосив, що США підтримують Україну, обраного президента Зеленського і команду помічників, яку той призначає. Відтак він запевнив, що нічого не чув про нібито невдоволення США через призначення Андрія Богдана керівником Офісу ...