Хіти тижня. Україна як порохова діжка під Путіним: Кремлю напророкували переломний рік

Найсерйознішим і найважливішим фактором у розвитку ситуації між Україною і Росією є позиція президента України, вибори якого нас очікують в 2019-му.

Новий президент України може по-різному вирішити питання війни. Ілюстрація: соцмережі.

У 2019 році відносини між Україною і Росією залежатимуть від двох факторів: по-перше, це президентські і парламентські вибори в Україні, і, по-друге, ситуація, що нагнітається в Росії, при якій режим Володимира Путіна може впасти. Від цих факторів залежить, яким буде майбутнє в українсько-російських відносинах. Таку думку висловив російський опозиціонер Костянтин Боровой, передають Патріоти України.

Найсерйознішим і найважливішим фактором у розвитку ситуації між Україною і Росією є позиція президента України. Сьогодні його позиція - це спроба зберегти відносну стабільність. Погану, непотрібну Україні, невигідну, але стабільність. Очевидно, що стримується будь-яка активність на Донбасі. Це означає, що ситуація як була тухлою, такою й залишається.

Але в Україні, можливо, буде новий президент, у якого на початковому етапі може виникнути бажання якось вирішити цю ситуацію - вирішити зміною відносин між Росією і Україною. Можуть бути й радикальні зміни. Це питання багато в чому залежатиме від виборців, які приймуть рішення на виборах - що для них важливіше: стабільність чи підтримка цієї точки нестабільності, в якій, звичайно ж, зацікавлена Росія. Адже головним завданням Путіна було створення точки нестабільності і підтримання її.

Росія зараз не зацікавлена в розширенні цього конфлікту. Всі необхідні результати дає нинішній стан конфлікту - а зараз на Донбасі безперспективний стан і якихось змін ніхто не хоче. Україна не хоче якихось змін, тому що і військові, і спецслужби, і політики бояться погіршення. І в Росії загалом не хочуть якихось змін - те, що досягнуто, офіційна пропаганда називає громадянським протистоянням. Та й Україна офіційно визнала Росію так би мовити стороною, яка спостерігає - у нормандському і мінському форматах. По суті, це керований Росією конфлікт. Але у форматах, які визнані Україною, Росія є об'єктивною стороною, яка консультує. Тут все залежить від України.

Так, Росія названа в Україні агресором, оскільки створила цю конфліктну ситуацію, розвиває і підтримує її. Але цього достатньо з точки зору кремлівських експертів - мовляв, нестабільність впливає на всю ситуацію в Україні, та й на європейський континент Росія здійснює свій вплив через це.

У 2019 може відбутися наступне - якісь серйозні зміни в Росії, які автоматично призведуть до припинення цієї провокації, або серйозні дії України, які теж можуть привести до зміни ситуації. Але я не бачу з боку України бажання українських політиків кардинально вплинути на ситуацію. Можливо, новий президент і новий склад Ради постараються змінити ситуацію. Тому все залежить від України.

Джерело: Апостроф

ATACMS уже є: Селезньов сказав, чого не вистачає Україні для гарантованого знищення Керченського мосту

четвер, 21 листопад 2024, 23:55

Для того, аби зруйнувати Керченський міст, який зʼєднує РФ з окупованим Кримом, недостатньо буде самих лише ракет ATACMS. Для того, щоб руйнація переправи стала гарантованою, нам потрібні Taurus, передають Патріоти України. Передачу Україні цих ракет п...

Х*йло вкотре лякає світ, що воно "ядерний псіх": Зеленський відреагував на заяву Путіна про удар балістичним "Орєшніком" по Дніпру

четвер, 21 листопад 2024, 23:40

Сьогодні Росія визнала, що зробила уже другий за цей рік крок до ескалації війни проти України. Як наголосив президент України, по Дніпру була застосована нова російська балістична ракета, передають Патріоти України. "Путін ударив по нашому місту Дніпр...