Хіти тижня. "Війна пішла не так, як планували": Експерт розповів, чому Путін не відступить від України

Для Росії підкорення України - це довгостроковий проект і вона ще не здалася.

Густав Грессель

Про це розповів експерт берлінського офісу Європейської ради з міжнародних відносин (ECFR) Густав Грессель, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

"Війна на Донбасі, очевидно, пішла не так, як вони планували - вони серйозно прорахувалися щодо української внутрішньої політики. Однак у них до сих пір залишилися ці амбіції, тому поки рано говорити, що Росія програла, перемогла або зупинилася. Тому що для росіян це довгостроковий проект з підкорення України, і вони ще не здалися. Тому ми десь посередині всього протистояння", - сказав він.

Також за словами експерта, росіяни вважають, що до сих пір можуть використовувати недостатність реформ і слабкі сторони українського державного управління, і це небезпечно.

"Зараз вони чекають. Росіяни майже перестали сподіватися, що вони можуть "перемогти" на президентських виборах - проросійські кандидати є, але вони не дуже популярні. Думаю, вони очікують, щоб якомога більше втрутитися в парламентські вибори, а потім спробувати підкупити людей, щоб зупинити політичний процес і поглибити неефективність української системи", - розповів Грессель.

Російські військові розпалювали багаття грошима українців із розстріляного авто: У мережі оприлюднили відеодоказ

четвер, 9 лютий 2023, 10:50

Окупанти систематично скоюють сотні воєнних злочинів на території України. Загарбники вкотре показали своє "справжнє обличчя" - російські солдати розпалювали багаття українськими гривнями. Гроші окупанти дістали з автомобілів українців, які були попере...

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...