"Війна на Донбасі, очевидно, пішла не так, як вони планували - вони серйозно прорахувалися щодо української внутрішньої політики. Однак у них до сих пір залишилися ці амбіції, тому поки рано говорити, що Росія програла, перемогла або зупинилася. Тому що для росіян це довгостроковий проект з підкорення України, і вони ще не здалися. Тому ми десь посередині всього протистояння", - сказав він.
Також за словами експерта, росіяни вважають, що до сих пір можуть використовувати недостатність реформ і слабкі сторони українського державного управління, і це небезпечно.
"Зараз вони чекають. Росіяни майже перестали сподіватися, що вони можуть "перемогти" на президентських виборах - проросійські кандидати є, але вони не дуже популярні. Думаю, вони очікують, щоб якомога більше втрутитися в парламентські вибори, а потім спробувати підкупити людей, щоб зупинити політичний процес і поглибити неефективність української системи", - розповів Грессель.
Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...