Хіти тижня. Все таємне стає явним: Супутник зафіксував вторгнення армії Росії в Україну в 2014 році

22 серпня 2014 року величезний конвой, один з перших, який в'їхав в Україну, пройшов повз табор вторгнення російської армії.

Путінський "гумконвой" привіз зброю та вивіз обладнання заводів. Ілюстрація: соцмережі.

Перший російський «гуманітарний конвой» з 145 автомобілів, який 22 серпня 2014 року в'їхав в Україну з боку контрольно-пропускного пункту «Ізварине», проїжджав повз табору Збройних сил РФ, який готувався до вторгнення. Відповідні знімки в своєму Twitter опублікував блогер GlasnostGone, передають Патріоти України.

«Ці супутникові знімки однозначно підводять підсумок обману Росії про її фіктивні конвої «гуманітарної допомоги». 22 серпня 2014 року величезний конвой, один з перших, який в'їхав в Україну, наближається до українського кордону. Проїжджає повз табор вторгнення російської армії», - написав він.

23 серпня всі машини «конвою» покинули територію України. РНБО заявив, що російські «Камази» вивезли з Луганська обладнання патронного заводу та обладнання для виробництва радіолокаційних систем «Кольчуга» донецького заводу «Топаз».

Виправдання для нової атаки? Путін назвав "червоні лінії" щодо України - пов'язані з ударними комплексами

вівторок, 30 листопад 2021, 16:43

Російська Федерація розцінює появу новітніх озброєнь в Україні як "червоні лінії". Якщо вона побачить в них загрозу для себе, то залишає за собою право на дії у відповідь, зазначають Патріоти України з посиланням на заяву президента Росії Володимира Пу...

Хіти тижня. "Плод дозревает, и воды скоро отойдут": Саша Сотник назвав дату ймовірного вторгнення військ РФ до України

вівторок, 30 листопад 2021, 16:00

На тлі концентрації російських військ на кордоні України у Москві посилилася войовнича риторика. Ризик нової ескалації дуже великий. Про це у своєму блозі у Telegram заявив російський журналіст та опозиціонер Олександр Сотник, передають Патріоти Україн...