Хіти тижня. Все таємне стає явним: Супутник зафіксував вторгнення армії Росії в Україну в 2014 році

22 серпня 2014 року величезний конвой, один з перших, який в'їхав в Україну, пройшов повз табор вторгнення російської армії.

Путінський "гумконвой" привіз зброю та вивіз обладнання заводів. Ілюстрація: соцмережі.

Перший російський «гуманітарний конвой» з 145 автомобілів, який 22 серпня 2014 року в'їхав в Україну з боку контрольно-пропускного пункту «Ізварине», проїжджав повз табору Збройних сил РФ, який готувався до вторгнення. Відповідні знімки в своєму Twitter опублікував блогер GlasnostGone, передають Патріоти України.

«Ці супутникові знімки однозначно підводять підсумок обману Росії про її фіктивні конвої «гуманітарної допомоги». 22 серпня 2014 року величезний конвой, один з перших, який в'їхав в Україну, наближається до українського кордону. Проїжджає повз табор вторгнення російської армії», - написав він.

23 серпня всі машини «конвою» покинули територію України. РНБО заявив, що російські «Камази» вивезли з Луганська обладнання патронного заводу та обладнання для виробництва радіолокаційних систем «Кольчуга» донецького заводу «Топаз».

"Не чини спротиву. Допоможи вилікувати Україну": Яким відео Росія зараз зомбує населення Донбасу

неділя, 25 вересень 2022, 23:00

Новий місцевий телеканал російських окупантів "Маріуполь 24" транслює просто "божевільне" та брехливе пропагандистське відео для жителів тимчасово окупованих територій України. У ролику вже традиційно для пропаганди стверджується про начебто "нацизм" в...

Не забули "знайти поруч" свідоцтво ЗСУ: Колаборанти заявили, що у Мелітополі підірвалося авто українського диверсанта

неділя, 25 вересень 2022, 22:53

За кермом автомобіля, що вибухнув в окупованому Мелітополі, нібито був український диверсант. За словами так званої "влади", у Мелітополі приблизно о 17:15 на вулиці Ломоносова вибухнув автомобіль, передають Патріоти України. Окупаційна поліція оточила...