Хіти тижня. ''Виходить за коридор норми'': Психолог прокоментував поведінку подружки Путіна

Для крайніх правих, як і для крайніх лівих, дуже характерна поведінка демонстративна, що провокує, що порушує норми, але для політика такого рангу є неприйнятним виходити за рамки морально-етичних норм.

Марін Ле Пен і Путін. Фото: скріншот з відео.

Лідер французької правопопулістської партії "Національне об'єднання" Марін Ле Пен, яка відмовилася проходити психіатричну експертизу, призначену їй судом, любить виходити за межі норми. Про це розповів психолог, експерт з питань невербальної комунікації Валентин Кім, передають Патріоти України.

За його словами, поки важко говорити, що вона страждає на якісь відхилення чи акцентуації. "Варто зазначити, що активні політики, тим більше ті, що дотримуються якогось крайнього правого або крайнього лівого спрямування, що виходять за коридор норми, це завжди люди з певними акцентуаціями", — каже Кім.

Він наголосив, що здебільшого ці люди борються з системою, протиставляють себе всім іншим, і в даному випадку Марін Ле Пен є саме такою людиною. "Їй дуже легко себе протиставляти, відповідно їй легко йти на порушення різних норм, вона критикує, сумнівається в доцільності дуже багатьох підвалин. Але це не означає, що вона абсолютно збочена людина. Тому я не можу сказати, що тут є якісь психологічні акцентуації чи ні, а про психіатрію взагалі говорити не можу", — зазначив психолог.

Кім вважає, що для крайніх правих, як і для крайніх лівих, дуже характерна поведінка демонстративна, що провокує, що порушує норми, але для політика такого рангу є неприйнятним виходити за рамки морально-етичних норм.

"Я тут більше згоден з громадською думкою, є коридор морально-етичних норм, виходити за які політик не має права. З тієї простої причини, що політик в будь-якому випадку є лідером думки. Його манеру поведінки всі інші люди беруть за приклад", — вважає він.

Нагадаємо, у 2015 році проти Марін Ле Пен порушили справу за публікацію у себе у Twitter фото трьох жертв ІДІЛ у помаранчевих костюмах бранців, серед яких був американський журналіст Джеймс Фолі.

Джерело: Обозреватель

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа «Мінська» - плани «А», «Б» і «С»: Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...