Хіти тижня. За, проти, проігнорували: Стало відомо, як нардепи проголосували за створення автокефальної української церкви (список)

Із присутніх 334 депутатів у сесійній залі це рішення підтримали 268 народних обранців. Проти проголосувало 36 нардепів. Утрималися – троє. Не голосували - 27 осіб.

У ВР. Ілюстрація:Вголос

19 квітня у Верховній Раді відбулось голосування щодо звернення президента Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія І щодо надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні. Про результати голосування можна дізнатися за даними сайту парламенту, зазначають Патріоти України.

Із присутніх 334 депутатів у сесійній залі це рішення підтримали 268 народних обранців. Проти проголосувало 36 нардепів. Утрималися – троє. Не голосували - 27 осіб.

Отже, серед тих, хто підтримав проект постанови №8284–представники фракції «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Самопоміч», «Батьківщина» і депутати Радикальної партії.

Слід зазначити, що з-поміж позафракційних депутатів проти звернення президента проголосував лише нардеп Анатолій Денисенко, колишній член Партії регіонів.

Група «Відродження» здебільшого проігнорувала це голосування – їхні нардепи або були відсутні у цей час, або відмовились голосувати. Своє «проти» висловили лише двоє нардепів з групи – колишні «регіонали» Дмитро Святаш і Андрій Шипко.

Група «Воля народу» в цілому підтримала проект постанови, адже серед присутніх нардепів 11 проголосували «за».

Опозиційний блок, який, які відомо підтримує московську церкву в Україні, фактично одностайно проголосував проти створення єдиної помісної церкви. Із 43 нардепів фракції Опоблоку – 33 проти, дев’ятеро були відсутні на час голосування, депутатка Наталія Королевська не голосувала.

"Желаю вам... меня": Няша Поклонська своєрідно привітала Зеленського із днем народження

субота, 25 січень 2020, 22:40

У своїх «привітаннях» Поклонська чогось згадала і п'ятого президента України, Петра Порошенка, а також кримінальну справу, яка чекає її в Україні. Наталія Поклонська привітала президента України Володимира Зеленського та побажала йому, щоб вона змогла ...

Хіти тижня. "Допи*ділись!": МЗС РФ у сварці з Варшавою визнало окупацію Польщі Червоною Армією

субота, 25 січень 2020, 22:30

Між Варшавою і Москвою розгорівся конфлікт через Другу світову війну. "Ми поважаємо кров, пролиту в боротьбі проти нацизму, але в 1945 році сталінський режим приніс Польщі терор, злочину і надмірну експлуатацію. Червона Армія звільнила Варшаву від наци...