
Сирійські повстанці із угруповання "Джейш аль-Іслам" ("Армія Ісламу") взяли на себе відповідальність за падіння російського Ан-26 біля аеропорту Хмеймім 6 березня. Їхню заяву цитує ліванське видання Ad-Diyar, передають Патріоти України.
"5 членів "Армії Ісламу" змогли пробратися на територію повітряного коридора, яким користуються російські літаки на базі Хмеймім. Коли літак знизився до висоти 100 м, ми відкрили по ньому вогонь із кулеметів та збили його", - йдеться у заяві.
Повстанці повідомили також, що це - відповідь за дії російських військ у Східній Гуті. "Ми вразили літак, який перевозив 30 російських військових. Вони прибули, щоб убивати людей у Сирії", - йдеться далі.
Члени "Армії Ісламу" пригрозили, що не залишать авіабазу у Хмеймімі у спокої. "Після того, як російські повітряні війська бомблять нас у такий брутальний спосіб, кожен російський офіцер, чи солдат, чи інженер, кожна військова база Росії буде мішенню для наших ударів", - закінчується послання.
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...