
Сирійські повстанці із угруповання "Джейш аль-Іслам" ("Армія Ісламу") взяли на себе відповідальність за падіння російського Ан-26 біля аеропорту Хмеймім 6 березня. Їхню заяву цитує ліванське видання Ad-Diyar, передають Патріоти України.
"5 членів "Армії Ісламу" змогли пробратися на територію повітряного коридора, яким користуються російські літаки на базі Хмеймім. Коли літак знизився до висоти 100 м, ми відкрили по ньому вогонь із кулеметів та збили його", - йдеться у заяві.
Повстанці повідомили також, що це - відповідь за дії російських військ у Східній Гуті. "Ми вразили літак, який перевозив 30 російських військових. Вони прибули, щоб убивати людей у Сирії", - йдеться далі.
Члени "Армії Ісламу" пригрозили, що не залишать авіабазу у Хмеймімі у спокої. "Після того, як російські повітряні війська бомблять нас у такий брутальний спосіб, кожен російський офіцер, чи солдат, чи інженер, кожна військова база Росії буде мішенню для наших ударів", - закінчується послання.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...