Хіти тижня. "Залісся, де київські князі необачно заснували Москву": Порошенко дотепно потролив прихильників "русского мира"

Дотепна "нова назва" РФ пролунала під час промови, коли президент переконував депутатів проголосувати за постанову про звернення до Вселенського патріарха про створення помісної автокефальної православної церкви в Україні.

Порошенко у Верховній Раді. Фото: 24 канал.

Президент України Петро Порошенко під час свого виступу до Верховної Ради 19 квітня назвав Росію "Заліссям", передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Вранці у четвер він прийшов у Верховну Раду, щоб переконати нардепів підтримати постанову про звернення до Вселенського патріарха про створення помісної автокефальної православної церкви в Україні.

В результаті за цю постанову проголосувало 268 народних депутатів. Під час свого виступу Порошенко наголосив, що церква в Україні, як і раніше, залишається відділеною від держави, і тим більше у церковні справи України не має права втручатись "іноземна держава".

За словами президента, прийняття цього указу стане "актом глибокої історичної справедливості". "Саме із Царгорода пролилося на нашу благословенну землю світло християнської віри… То вже потім ми поділилися ним з тим Заліссям, де давні київські князі необачно заснували Москву", – сказав Порошенко, натякаючи на Росію.

Зеленський відгукнувся на заклик Москви терміново представити зміни до Конституції України щодо надання «особливого статусу» Донбасу

неділя, 5 липень 2020, 11:57

Володимир Зеленський відреагував на заклики Росії представити проєкт змін до Конституції про особливий статус" Донбасу. Зокрема голова держави заявив, що ніхто від України нічого не може вимагати, зазначають Патріоти України. Про це президент заявив пі...

"Головне завдання нині - отримати "Нептуни" якомога скоріше й грамотно застосовувати": Командувач ВМСУ розповів, коли найпотужніші ракетні комплекси України надійдуть на озброєння

неділя, 5 липень 2020, 11:07

Ракетні комплекси «Нептун», які пройшли повний комплекс випробувань на полігонах Одещини, надійдуть на озброєння ЗСУ в 2021 році. Про це в інтерв'ю «Радіо Свобода» заявив командувач ВМС ЗСУ Олексій Неіжпапа, зазначають Патріоти України.