Хіти тижня. "Залісся, де київські князі необачно заснували Москву": Порошенко дотепно потролив прихильників "русского мира"

Дотепна "нова назва" РФ пролунала під час промови, коли президент переконував депутатів проголосувати за постанову про звернення до Вселенського патріарха про створення помісної автокефальної православної церкви в Україні.

Порошенко у Верховній Раді. Фото: 24 канал.

Президент України Петро Порошенко під час свого виступу до Верховної Ради 19 квітня назвав Росію "Заліссям", передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Вранці у четвер він прийшов у Верховну Раду, щоб переконати нардепів підтримати постанову про звернення до Вселенського патріарха про створення помісної автокефальної православної церкви в Україні.

В результаті за цю постанову проголосувало 268 народних депутатів. Під час свого виступу Порошенко наголосив, що церква в Україні, як і раніше, залишається відділеною від держави, і тим більше у церковні справи України не має права втручатись "іноземна держава".

За словами президента, прийняття цього указу стане "актом глибокої історичної справедливості". "Саме із Царгорода пролилося на нашу благословенну землю світло християнської віри… То вже потім ми поділилися ним з тим Заліссям, де давні київські князі необачно заснували Москву", – сказав Порошенко, натякаючи на Росію.

Союзники б'ють на сполох: Нова українська влада намагається обнулити Революцію Гідності, - Gazeta Wyborcza

четвер, 5 грудень 2019, 22:55

Автори матеріалу про Україну стверджують, що Портнов та команда Зеленського, яка його підтримує, перенесли гібридну війну з Росією до структур української держави. Під владою президента Володимира Зеленського Україна опинилася в глибокій політичній кри...

Прикрились "фіговим листком" Мінська: Пристайко підтвердив курс Зеленського на зміну Конституції України щодо ОРДЛО

четвер, 5 грудень 2019, 22:34

За словами Вадима Пристайка, те, що будуть внесені певні конституційні зміни на основі децентралізації, обіцяв ще попередній уряд. Глава МЗС України Вадим Пристайко стверджує, що зміни Конституції в частині децентралізації були погоджені попереднім уря...