Хіти тижня. "Зіркові війни" скреп: У Путіна зробили гучну заяву з приводу глобальної війни

Російський генерал вважає чомусь, що його держава справді здатна вести війну ще й у космосі.

Росіяни намагаються лякати увесь світ. Ілюстрація: ЖЖ.

Начальник Головного оперативного управління Генштабу ЗС Росії генерал-полковник Сергій Рудський заявив, що в сучасному світі війна буде проходити одночасно в п'яти сферах. Про це він написав у своїй статті для газети російського Міноборони "Червона зірка", передають Патріоти України.

На думку російського генерала, в сучасних умовах відбувається кардинальна зміна підходів до організації і ведення воєн. "Так, наприклад, в разі виникнення конфлікту з високотехнологічним противником бойові дії будуть розгорнуті одночасно в п'яти сферах — на землі, в повітрі, на морі, в космосі і кіберпросторі", - вважає Рудський.

"Арест российских граждан не соответствует духу братских союзнических отношений": МЗС Росії вимагає відпустити заарештованих у Білорусі бойовиків "Вагнера"

понеділок, 3 серпень 2020, 20:39

Москва наполягає, що її наймані вбивці затримані під "надуманим приводом". Відкидає звинувачення затриманих у веденні незаконної війни на Донбасі, як і українське громадянство частини з них. Російська Федерація наполягає на якнайшвидшому звільненні заа...

Стримування Москви: Голова Пентагону оголосив про передислокацію до Польщі нових військових підрозділів США

понеділок, 3 серпень 2020, 20:29

В Польщі на ротаційній основі вже знаходяться приблизно 4,4 тис. американських військових. У Польщу прибуде додатково ще 1 тис. військових США. Про це повідомив глава Пентагону Марк Еспер, передають Патріоти України.