На Донбасі бійці знищили пункт ремонту військової техніки "ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook розповів підполковник міліції і колишній боєць АТО Володимир Шилов, повідомляють Патріоти України.
"Черговий привіт від Донецька отримали хлопці-МГБята доблесної "Републіки" ДНР. Вчора, 11 червня о 12 годині дня, на Червоногвардійському проспекті в Калінінському районі Донецька злетів у повітря пункт ремонту військової техніки", - розповів він.
В результаті вибуху був повністю знищений мікроавтобус в камуфляжному розфарбовуванні та пошкоджена інша техніка, яка перебуває на ремонті.
"Шість орків - 300, поїхали лікуватися до лікарні. Хлопці-МГБята, так як ви працюєте, вам вибухівку схоже можна підсунути прямо під ваші д*пи", - написав Шилов. Він додав, що в "МГБ" можуть чекати ще подібних "подарунків".

Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...