"ХНР не пройде!": Чорновіл пояснив, чому Херсонщина не підтримає "русский мир"

На думку екс-нардепа, Херсонська область з усіх південних регіонів України найменш вразлива для сепаратизму.

Тарас Чорновіл. Фото:news.bigmir.net

Херсонська область - найбільша українська за ментальністю серед усіх областей півдня України. Про це в коментарі Обозревателю розповів політолог і колишній народний депутат Тарас Чорновіл, інформують Патріоти України.

"Заява Ленура Іслямова про створення нового Придністров'я в Херсонській області - лише інформаційний шум", - запевнив Чорновіл. "Можливо, Іслямов відірвався від реальності. Це відбувається з кожною людиною, яка заходить в політику. У свої схеми підганяються реальні факти, а не навпаки", - підкреслив Чорновіл.

На думку екс-нардепа, Херсонська область найменш вразлива для сепаратизму. "Там тільки один шлях під Росію - пряма окупація росіянами. На відміну від сусідніх областей, на Херсонщині домінують україномовні люди. Райцентри переважно створені з колишніх великих сіл, а великих міст майже немає", - сказав він.

"Зараз сумнівним є прорив росіян через адмінкордон Херсонської області та окупованого Криму. Це загрожує новим пресингом санкцій проти Росії. Тому в Херсонській області не видно причин для повторення придністровського сценарію", - підсумував Чорновіл.

"Відокремили одних від інших": Шойгу розповів про "закінчення громадянської війни"

четвер, 24 серпень 2017, 0:15

Заява міністра оборони РФ стосувалася Сирії. Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив міністру оборони Лівану, що в Сирії закінчилась громадянська війна. Про це він сказав на зустрічі з міністром оборони Лівану Якубом Ас-Саррафом, передають Патріоти У...

Хіти тижня. Брюсселю простіше прийняти нову активну роль США. Вашингтон загнав Європу в кут, - Горбулін

середа, 23 серпень 2017, 23:58

Абстрактні заяви про те, що "цінності для нас важливіше за гроші" європейським країнам доведеться підтверджувати діями. Підписання американським президентом Дональдом Трампом Акту про протидію супротивникам Америки через санкції (Countering america's A...