"ХНР не пройде!": Чорновіл пояснив, чому Херсонщина не підтримає "русский мир"

На думку екс-нардепа, Херсонська область з усіх південних регіонів України найменш вразлива для сепаратизму.

Тарас Чорновіл. Фото:news.bigmir.net

Херсонська область - найбільша українська за ментальністю серед усіх областей півдня України. Про це в коментарі Обозревателю розповів політолог і колишній народний депутат Тарас Чорновіл, інформують Патріоти України.

"Заява Ленура Іслямова про створення нового Придністров'я в Херсонській області - лише інформаційний шум", - запевнив Чорновіл. "Можливо, Іслямов відірвався від реальності. Це відбувається з кожною людиною, яка заходить в політику. У свої схеми підганяються реальні факти, а не навпаки", - підкреслив Чорновіл.

На думку екс-нардепа, Херсонська область найменш вразлива для сепаратизму. "Там тільки один шлях під Росію - пряма окупація росіянами. На відміну від сусідніх областей, на Херсонщині домінують україномовні люди. Райцентри переважно створені з колишніх великих сіл, а великих міст майже немає", - сказав він.

"Зараз сумнівним є прорив росіян через адмінкордон Херсонської області та окупованого Криму. Це загрожує новим пресингом санкцій проти Росії. Тому в Херсонській області не видно причин для повторення придністровського сценарію", - підсумував Чорновіл.

Хіти тижня. Білорусь, Грузія, Молдова, Центральна Азія: У розвідці США розкрили плани Кремля на 2018 рік

субота, 24 лютий 2018, 3:00

До прикладу, Білорусь Росія розглядає, як важливий буфер між собою і НАТО і буде прагнути зіпсувати будь-яке потенційне потепління між Мінськом і Заходом. Національна розвідка США розповіла про плани Росії щодо сусідніх з нею країн на 2018 рік. Про це ...

Біля останньої межі: Будапешт впритул наблизився до червоної лінії у відносинах із Києвом

субота, 24 лютий 2018, 0:00

Ультимативна риторика Віктора Орбана і членів його кабінету пояснюється як внутрішніми, так і зовнішніми чинниками. Але основна причина — квітневі парламентські вибори в Угорщині. Маніпулюючи рішенням Венеційської комісії щодо українського Закону "Про ...