"ХНР не пройде!": Чорновіл пояснив, чому Херсонщина не підтримає "русский мир"

На думку екс-нардепа, Херсонська область з усіх південних регіонів України найменш вразлива для сепаратизму.

Тарас Чорновіл. Фото:news.bigmir.net

Херсонська область - найбільша українська за ментальністю серед усіх областей півдня України. Про це в коментарі Обозревателю розповів політолог і колишній народний депутат Тарас Чорновіл, інформують Патріоти України.

"Заява Ленура Іслямова про створення нового Придністров'я в Херсонській області - лише інформаційний шум", - запевнив Чорновіл. "Можливо, Іслямов відірвався від реальності. Це відбувається з кожною людиною, яка заходить в політику. У свої схеми підганяються реальні факти, а не навпаки", - підкреслив Чорновіл.

На думку екс-нардепа, Херсонська область найменш вразлива для сепаратизму. "Там тільки один шлях під Росію - пряма окупація росіянами. На відміну від сусідніх областей, на Херсонщині домінують україномовні люди. Райцентри переважно створені з колишніх великих сіл, а великих міст майже немає", - сказав він.

"Зараз сумнівним є прорив росіян через адмінкордон Херсонської області та окупованого Криму. Це загрожує новим пресингом санкцій проти Росії. Тому в Херсонській області не видно причин для повторення придністровського сценарію", - підсумував Чорновіл.

Уряд прийняв рішення: Молдовани в подальшому розмовлятимуть не молдовською мовою

середа, 13 грудень 2017, 20:16

Урядовці дали позитивний висновок щодо законопроекту про зміну назви державної мови в Конституції Молдови з молдовської на румунську. Молдовський уряд підтримав зміну назви державної мови у Конституції з молдовської на румунську. Про це повідомляє News...

"Не дочекаєтесь": Уляна Супрун прокоментувала чутки про свою відставку

середа, 13 грудень 2017, 19:05

За словами чиновниці, у відставку йти вона не збирається. Раніше з'явилися чутки, що в.о. міністра охорони здоров'я країни Уляна Супрун начебто написала заяву на відставку з посади заступника міністра охорони здоров'я. Дані чутки спростувала сама пані ...