"ХНР не пройде!": Чорновіл пояснив, чому Херсонщина не підтримає "русский мир"

На думку екс-нардепа, Херсонська область з усіх південних регіонів України найменш вразлива для сепаратизму.

Тарас Чорновіл. Фото:news.bigmir.net

Херсонська область - найбільша українська за ментальністю серед усіх областей півдня України. Про це в коментарі Обозревателю розповів політолог і колишній народний депутат Тарас Чорновіл, інформують Патріоти України.

"Заява Ленура Іслямова про створення нового Придністров'я в Херсонській області - лише інформаційний шум", - запевнив Чорновіл. "Можливо, Іслямов відірвався від реальності. Це відбувається з кожною людиною, яка заходить в політику. У свої схеми підганяються реальні факти, а не навпаки", - підкреслив Чорновіл.

На думку екс-нардепа, Херсонська область найменш вразлива для сепаратизму. "Там тільки один шлях під Росію - пряма окупація росіянами. На відміну від сусідніх областей, на Херсонщині домінують україномовні люди. Райцентри переважно створені з колишніх великих сіл, а великих міст майже немає", - сказав він.

"Зараз сумнівним є прорив росіян через адмінкордон Херсонської області та окупованого Криму. Це загрожує новим пресингом санкцій проти Росії. Тому в Херсонській області не видно причин для повторення придністровського сценарію", - підсумував Чорновіл.

Хіти тижня. "Зброя та безпека-2017": Які "сюрпризи" для "гібридів" на Донбасі підготував "Укроборонпром" (фото)

четвер, 19 жовтень 2017, 1:00

"Открывшаяся вчера крупнейшая в Украине оружейная выставка "Зброя та Безпека-2017" продемонстрировала целый ряд тенденций в развитии нашей военной промышленности и будущее наших вооруженных сил", - пише експерт Михайло Жирохов для dsnews.ua, повідомляю...

Стало відомо, навіщо Порошенко зустрінеться з Найємом

середа, 18 жовтень 2017, 22:18

На зустріч з главою держави нардеп має намір прийти зі Світланою Заліщук та Юрієм Левченком. Кілька народних депутатів, в тому числі і нардеп від БПП Мустафа Найєм, мають намір 18 жовтня ввечері зустрітися з президентом України Петром Порошенком і дізн...