"ХНР не пройде!": Чорновіл пояснив, чому Херсонщина не підтримає "русский мир"

На думку екс-нардепа, Херсонська область з усіх південних регіонів України найменш вразлива для сепаратизму.

Тарас Чорновіл. Фото:news.bigmir.net

Херсонська область - найбільша українська за ментальністю серед усіх областей півдня України. Про це в коментарі Обозревателю розповів політолог і колишній народний депутат Тарас Чорновіл, інформують Патріоти України.

"Заява Ленура Іслямова про створення нового Придністров'я в Херсонській області - лише інформаційний шум", - запевнив Чорновіл. "Можливо, Іслямов відірвався від реальності. Це відбувається з кожною людиною, яка заходить в політику. У свої схеми підганяються реальні факти, а не навпаки", - підкреслив Чорновіл.

На думку екс-нардепа, Херсонська область найменш вразлива для сепаратизму. "Там тільки один шлях під Росію - пряма окупація росіянами. На відміну від сусідніх областей, на Херсонщині домінують україномовні люди. Райцентри переважно створені з колишніх великих сіл, а великих міст майже немає", - сказав він.

"Зараз сумнівним є прорив росіян через адмінкордон Херсонської області та окупованого Криму. Це загрожує новим пресингом санкцій проти Росії. Тому в Херсонській області не видно причин для повторення придністровського сценарію", - підсумував Чорновіл.

Хіти тижня. "Голуб миру" Четвертого Рейху: Чемпіонат світу змінив ставлення до Росії, заявив президент FIFA

п’ятниця, 20 липень 2018, 4:00

За його словами, турнір змінив думку, яку світ мав про Росію. Президент FIFA Джанні Інфантіно вважає, що Чемпіонат світу з футболу допоміг змінити погляд людей на Росію. Про це він заявив на заході у Великому театрі в Москві, стоячи поруч з президентом...

Хіти тижня. І муха не пролетить: У Росії вибухнули новими погрозами щодо Азовського моря

п’ятниця, 20 липень 2018, 2:00

Руслан Бальбек заявив, що нібито жодні санкції України проти російських портів окупантам не страшні. У Держдумі Росії пригрозили "закрутити гайки" Україні та закрити повітряний простір над Азовським морем, передають Патріоти України із посиланням на ро...