
Президент Росії Володимир Путін вважає основною версією хімічного отруєння мирних жителів в Сирії вибух на підпільному складі бойовиків, де зберігалися хімічні бомби. Про це пише Радіо Свобода, передають Патріоти України.
В інтерв'ю міждержавній телерадіокомпанії "Мир" Путін заявив, що друга версія того, що сталося - "просто постановка". За словами російського лідера, провокація могла бути спрямована на те, щоб створити привід для посилення тиску на "законну сирійську владу".
Путін також заявив, що необхідно розслідувати події в Ідлібі 4 квітня, і до отримання результатів Росія не вважає за можливе здійснювати якісь дії проти Дамаска.
Як відомо, США та інші західні країни, навпаки, покладають всю провину за хімічну атаку в Ідлібі на режим Башара Асада.
Варто нагадати, що раніше покійний постпред РФ в ООН Чуркін стверджував, що на відео поранених і вбитих від бомбардувань дітей грають актори і їх просто "присипали попелом".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...