
Президент Росії Володимир Путін вважає основною версією хімічного отруєння мирних жителів в Сирії вибух на підпільному складі бойовиків, де зберігалися хімічні бомби. Про це пише Радіо Свобода, передають Патріоти України.
В інтерв'ю міждержавній телерадіокомпанії "Мир" Путін заявив, що друга версія того, що сталося - "просто постановка". За словами російського лідера, провокація могла бути спрямована на те, щоб створити привід для посилення тиску на "законну сирійську владу".
Путін також заявив, що необхідно розслідувати події в Ідлібі 4 квітня, і до отримання результатів Росія не вважає за можливе здійснювати якісь дії проти Дамаска.
Як відомо, США та інші західні країни, навпаки, покладають всю провину за хімічну атаку в Ідлібі на режим Башара Асада.
Варто нагадати, що раніше покійний постпред РФ в ООН Чуркін стверджував, що на відео поранених і вбитих від бомбардувань дітей грають актори і їх просто "присипали попелом".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....