Когось у Москві "хватит кондрашка": Волкер оголосив, що "ДНР" та "ЛНР" нема місця в переговорному процесі по Донбасу

Спецпредставник США також нагадав росіянам про санкції та необхідність "змінити свою поведінку".
Курт Волкер. Фото: Рейтерс.

Спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що представникам так званих «Донецької і Луганської народних республік» не місце в переговорному процесі щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він заявив в інтерв'ю Громадському, відповідаючи на питання, яка роль «ЛДНР» в переговорах в Мінську, передають Патріоти України.

«Думаю, по цьому питанню вирішено: Мінські угоди - між Росією, Україною і ОБСЄ. Ідея - відновити контроль України над цими територіями, провести там вибори. Тому так званим «республікам» тут не місце», - сказав Волкер.

Він також висловив надію, що Росія, яка контролює ватажків ОРДЛО, «зробить стратегічні зміни в своїй поведінці». «Я вже говорив, що це питання політичної волі... Якщо люди не роблять якихось речей, значить вони просто не хочуть їх робити. Ми сподіваємося на те, що активне залучення США в більш широкий процес і розмова з Росією безпосередньо, чітке посилання на те, що санкції не знімуть, а відносини між РФ і США не будуть поліпшуватися, поки ці питання не будуть вирішені, змінять ситуацію», - підкреслив Волкер.
«Ми також сподіваємося, що Росія зробить стратегічні зміни в своїй поведінці. Якщо це станеться, якщо вона скаже: добре, ми готові рухатися, - ці речі зміняться», - додав він.

Захопити два моря: Полторак розповів про новий план Кремля

середа, 16 січень 2019, 23:11

Росія йде в повзучий наступ для того, щоб максимально ускладнити рух торгових судів. Росія активно продовжує агресивні дії проти України і відтісняє її з морських узбереж, вдаючись до повзучого наступу в Азовському та Чорному морях. Як заявив міністр о...

Хіти тижня. "В Лаосе с бандеровцами воевали?": Росіян розлютило військове свято з подачі Кремля

середа, 16 січень 2019, 20:00

У мережі висміяли військовий парад, яким 13 січня в Читі (Росія) зустріли танки Т-34, які повернулися в РФ із Лаосу. Відео з заходу поділився в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов. "Урочистий мітинг на честь повернення бойової техніки",...