Когось у Москві "хватит кондрашка": Волкер оголосив, що "ДНР" та "ЛНР" нема місця в переговорному процесі по Донбасу

Спецпредставник США також нагадав росіянам про санкції та необхідність "змінити свою поведінку".
Курт Волкер. Фото: Рейтерс.

Спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що представникам так званих «Донецької і Луганської народних республік» не місце в переговорному процесі щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він заявив в інтерв'ю Громадському, відповідаючи на питання, яка роль «ЛДНР» в переговорах в Мінську, передають Патріоти України.

«Думаю, по цьому питанню вирішено: Мінські угоди - між Росією, Україною і ОБСЄ. Ідея - відновити контроль України над цими територіями, провести там вибори. Тому так званим «республікам» тут не місце», - сказав Волкер.

Він також висловив надію, що Росія, яка контролює ватажків ОРДЛО, «зробить стратегічні зміни в своїй поведінці». «Я вже говорив, що це питання політичної волі... Якщо люди не роблять якихось речей, значить вони просто не хочуть їх робити. Ми сподіваємося на те, що активне залучення США в більш широкий процес і розмова з Росією безпосередньо, чітке посилання на те, що санкції не знімуть, а відносини між РФ і США не будуть поліпшуватися, поки ці питання не будуть вирішені, змінять ситуацію», - підкреслив Волкер.
«Ми також сподіваємося, що Росія зробить стратегічні зміни в своїй поведінці. Якщо це станеться, якщо вона скаже: добре, ми готові рухатися, - ці речі зміняться», - додав він.

Несподівано: Брат росіянина, який претендує на посаду глави Інтерполу, очолює представництво України в ОБСЄ

вівторок, 20 листопад 2018, 0:30

За даними журналістів, інформація про родинні зв'язки Ігоря Прокопчука та Олександра Прокопчука "на поточний момент перевіряється". Дипломатичну структуру в міжнародних організаціях у Відні (Австрія) Ігор Прокопчук очолює протягом 8,5 років. До того, я...

Хіти тижня. "Ми зможемо витіснити Росію з України": У США зробили потужне попередження Кремлю

понеділок, 19 листопад 2018, 23:30

Україні готові допомогти, але і від Києва чекають реальних дій. У США вважають, що Росію можна витіснити з українських земель. Однак для цього потрібні рішучість, концентрація та підтримка із боку союзників. Про це заявив сенатор США Кріс Кунс, повідо...