Красногорівка у вогні: "Гібриди" атакували лікарню та школу (оновлено)

​Росіяни з 6.40 атакували житловий квартал райцентру – кілька снарядів потрапили в школу і лікарню, будівлі палають вогнем. Окупанти застосували "Гради", танки, міномети

Про це повідомляє начальник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін, зазначають Патріоти України. До 8.40 обстріл тимчасово припинився, адже спостережна місія ОБСЄ поснідала і має виходити на роботу. З лікарні почалася евакуація. На місці працює слідча група поліцейських Мар’їнки.

"Пошкоджено 7 будинків по вулицях Нахімова, Толстого. Маяковського. Прямою наводкою пошкоджено школу №2, горів дах. Волноваський відділ поліції та Мар’їнське відділення підняті по тривозі. Сили поліції спрямовані на допомогу людям", - написала представник Національної поліції Донецької області Шиман.
За словами голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, російські окупанти обстрілюють Красногорівку з "Градів", танків і мінометів."Є прямі влучення в будівлі. Вибухами пошкоджені будівлі ЗОШ 2, лікарні. На другому поверсі школи пожежа. Рятувальники ліквідовують вогонь. Обстріл міста триває і зараз", - повідомив Жебрівський та опублікував фото.

От і все? У США несподівано звільняють генерала, який координував підтримку України

середа, 24 червень 2026, 9:57

Пентагон достроково усуває з посади генерала Крістофера Донаг’ю, який очолював американські сухопутні війська в Європі та Африці та був одним із перших високопоставлених офіцерів США, залучених до координації допомоги Україні після початку повномасштаб...