Красногорівка у вогні: "Гібриди" атакували лікарню та школу (оновлено)

​Росіяни з 6.40 атакували житловий квартал райцентру – кілька снарядів потрапили в школу і лікарню, будівлі палають вогнем. Окупанти застосували "Гради", танки, міномети

Про це повідомляє начальник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін, зазначають Патріоти України. До 8.40 обстріл тимчасово припинився, адже спостережна місія ОБСЄ поснідала і має виходити на роботу. З лікарні почалася евакуація. На місці працює слідча група поліцейських Мар’їнки.

"Пошкоджено 7 будинків по вулицях Нахімова, Толстого. Маяковського. Прямою наводкою пошкоджено школу №2, горів дах. Волноваський відділ поліції та Мар’їнське відділення підняті по тривозі. Сили поліції спрямовані на допомогу людям", - написала представник Національної поліції Донецької області Шиман.
За словами голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, російські окупанти обстрілюють Красногорівку з "Градів", танків і мінометів."Є прямі влучення в будівлі. Вибухами пошкоджені будівлі ЗОШ 2, лікарні. На другому поверсі школи пожежа. Рятувальники ліквідовують вогонь. Обстріл міста триває і зараз", - повідомив Жебрівський та опублікував фото.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...