Красногорівка у вогні: "Гібриди" атакували лікарню та школу (оновлено)

​Росіяни з 6.40 атакували житловий квартал райцентру – кілька снарядів потрапили в школу і лікарню, будівлі палають вогнем. Окупанти застосували "Гради", танки, міномети

Про це повідомляє начальник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін, зазначають Патріоти України. До 8.40 обстріл тимчасово припинився, адже спостережна місія ОБСЄ поснідала і має виходити на роботу. З лікарні почалася евакуація. На місці працює слідча група поліцейських Мар’їнки.

"Пошкоджено 7 будинків по вулицях Нахімова, Толстого. Маяковського. Прямою наводкою пошкоджено школу №2, горів дах. Волноваський відділ поліції та Мар’їнське відділення підняті по тривозі. Сили поліції спрямовані на допомогу людям", - написала представник Національної поліції Донецької області Шиман.
За словами голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, російські окупанти обстрілюють Красногорівку з "Градів", танків і мінометів."Є прямі влучення в будівлі. Вибухами пошкоджені будівлі ЗОШ 2, лікарні. На другому поверсі школи пожежа. Рятувальники ліквідовують вогонь. Обстріл міста триває і зараз", - повідомив Жебрівський та опублікував фото.

Іволжанське під контролем ЗСУ: У ЦПД спростували російські фейки про ситуацію на Сумщині

четвер, 25 червень 2026, 11:28

Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...

Росія перетворює Африку на полігон впливу: ГУР попередило про нову стратегію Кремля

четвер, 25 червень 2026, 11:22

Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...