"Кремль дуже болісно сприймає ці процеси": Екс-радник Путіна розповів, чого чекати Україні після надання Томосу

За своїм значенням цю подію можна порівняти з розпадами Радянського Союзу і Російської імперії.
Андрій Ілларіонов. Фото: Апостроф.

Автокефалія УПЦ рівносильна для Росії розпаду СРСР, тому Кремль буде до останнього здійснювати спроби утримати свій вплив, і може готувати "покарання" для України. Цю думку висловив російський економіст, співробітник Інституту Катона (США), колишній радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов, передають Патріоти України.

"Кремль дуже болісно сприймає ці процеси. Мабуть, з того, що за останні чотири роки робила Україна, ніщо (за винятком військового опору) не виявилося настільки ефективним для забезпечення державної незалежності України і для руйнування імперських позицій Російської православної церкви, для неминучого відходу РПЦ з України і потенційного відходу (не сьогодні, не завтра, але в доступній для огляду перспективі) Білорусі", - заявив він.

На думку Ілларіонова, Путін усвідомлює серйозність ситуації в конфесійній сфері, тому вже готує для України рішучу відповідь на дії УПЦ. "За своїм значенням цю подію можна порівняти з розпадами Радянського Союзу і Російської імперії. Слідом за першим (1917 рік) і другим (1991 рік) етапами політичної дезінтеграції імперського простору починається дезінтеграція імперії в конфесійній сфері. Путін це добре розуміє, і тому здавати свої позиції не збирається", - пояснив експерт.

За словами екс-радника Путіна, очевидно, що глава Кремля готує реакцію щодо України для того, щоб або не допустити автокефалії, або ж якимось чином "покарати" Україну за її отримання.

Джерело: Главред

Так виглядає "жест доброї волі": Українські морпіхи показали "демілітаризацію" ворожої піхоти на Херсонщині (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 6:20

Воїни з 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського ліквідували двох ворожих солдатів на Херсонщині. Ті так поспішали попасти до кобзона, що "заблукали в трьох соснах", передають Патріоти України. Відео "демілітаризаці...

Буде тепер бити ворога: ЗСУ захопили на сході ворожу БМП-3 із повним боєкомплектом (фото)

вівторок, 5 липень 2022, 6:08

Збройні сили України продовжують "демілітаризацію" російських окупаційних військ. Наші захисники на сході захопили ворожу БМП-3 із повним боєкомплектом. Про це повідомила 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада. "Штурмовики 128 окремої гірсько...