Кремлю довіряти не можна: "Скажений пес" Трампа висловився про підступність Росії

Москва вкотре порушила реально існуючі умови договору з Києвом.

Джеймс Меттіс. Фото: Рейтерс.

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Джим Меттіс заявив, що Москві не можна довіряти в зв'язку із захопленням українських кораблів на Азові, повідомляють Патріоти України.

За його словами, агресія РФ проти України в Азовському морі є ще одним доказом того, що Росії довіряти не можна. Москва вкотре порушила умови договору з Києвом.

"Якщо ви згадаєте про те, що між двома країнами було укладено угоду... це просто показує, що зараз словам Росії не можна довіряти", - заявив глава Пентагону. Нагадаємо, міністр оборони США Джим Меттіс отримав прізвисько "Скажений пес" в ході битви за іракське місто Ель-Фаллуджа в 2004 році. Він тоді командував однією з чотирьох ударних бригад морської піхоти.

Хіти тижня. "Коньяк надо в бутылку из-под "Пепси" наливать!": Льовочкін пив у Раді дивну рідину (фото)

субота, 22 лютий 2020, 12:00

Українці відразу почали робити припущення, що може бути у пляшці. Користувачі соцмереж почали іронізувати щодо рідини, припускаючи, що може бути в пляшці.

Відповідь на ядерний шантаж "кремлівських старців": США провели навчання на випадок початку Росією останньої війни

субота, 22 лютий 2020, 11:36

Ставка Путіна і його радників на відновлення СРСР через "триумф волі" у стилістиці Гітлера 1933-39 років не виправдав сподівань. Захід в особі США прорахував всі можливі наслідки, і не готовий капітулювати перед шаленою "моською". У США пройшли навчанн...