Кремлівські невігласи: З назвою моста Путіна до Криму трапився казус

Кримський міст вже не одне десятиліття є в місті Москві.

Кримський міст у Москві. Фото: Google Images.

Назва "Кримський" для мосту, який Росія побудувала через Керченську протоку, некоректна, оскільки Кримський міст вже не одне десятиліття є в місті Москві. Про це в інтерв'ю розповів старший науковий співробітник Інституту водних проблем РАН, кандидат геолого-мінералогічних наук, гірничий інженер-гідрогеолог, член партії РОДП "Яблуко" Юрій Медовар, передають Патріоти України.

б просив не називати його Кримським мостом", - сказав він про міст на український півострів, побудований окупантами. "Кримський міст знаходиться у нас, в Москві. Чудовий, гарний супер-міст. Він з'єднує два береги Москва-ріки. А це Керченський міст. Давайте називати його так".

Вчений також розповів історію цього старовинного мосту в столиці Російської Федерації. "Чому його називають Кримським? Тому що там був брід, яким в Середні століття користувалися кримські татари для набігів на Кремль. Цей брід називався Кримським", - розповів він.

Після того, як в XVIII столітті на Москва-річці була споруджена гребля, виникла необхідність в будівництві моста. Перший міст датується 1789 роком - він називався Нікольським. Потім на цьому місці споруджувалися інші мости, які називалися Кримськими. Сьогодні Кримським називають міст, побудований в 1938 році.

Джерело: Обозреватель

"Лякають, що характеристику зіпсують, але це мало кого зупиняє": Окупант поскаржився, що треба "якось вибиратись" із України (аудіо)

неділя, 29 травень 2022, 13:52

Російські окупанти бідкаються, що їх не збираються виводити з України і думають над тим, як утекти з армії взагалі. Їх не лякають навіть погрози зіпсувати характеристику в особовій справі. Про це стало відомо з телефонних розмов окупантів, які перехопи...