"Кріпаки" Гіві влаштували бунт: Влада "ДНР" погрожує "трибуналом"

Бойовики батальйону "Сомалі" скаржаться на гірку долю підневільних колишнього охоронця супермаркета, а тепер командира Гіві.

Гіві. Фото: antikor.com.ua.

Особовий склад ОГБР НМ "Штурм" (більш відомий як батальйон "Сомалі") звернувся до командування з вимогою розібратися з тим, що найманців, у яких закінчився контракт, не відпускають з частини і не платять зарплату. Бойовики стверджують, що в їх батальйоні ніхто не хоче служити, а ватажки "ДНР" ігнорують ситуацію. Подібне повідомлення в своєму ЖЖ опублікував бойовик Андрій "Червонець", передають Патріоти України.

"Багато хто вже знає про службу в "Сомалі", про поводження з бійцями, як з кріпаками, з боку Гіві. Кого обманом привозять, часто розвертаються, як тільки бачать назву частини. Комбат замість визнання своїх помилок і виправлення ситуації звинувачує всіх і вся в боягузтві, зраді. Насильством і обманом намагається утримувати військовослужбовців ", - йдеться в зверненні найманців.

Найманці стверджують, що місяць тому Гіві перед строєм обіцяв, що 10 жовтня звільнить всіх бажаючих. Бойовики чекали цієї дати, як свята, але на ділі виявилося, що ніхто не покине розташування батальйону до ротації.

"Коли вона - невідомо, ніхто не хоче міняти нас. Тобто тепер десятки людей незаконно будуть утримуватися на бойових позиціях, не маючи прав ні на грошове забезпечення, ні на компенсацію в разі поранення або загибелі ", - йдеться в повідомленні.

Пізніше влада "ДНР" заявила, що в батальйоні незадоволені ситуацією всього трохи більше десятка осіб. І навіть якщо вони виявляться праві, їм рекомендують не шуміти.

"Підрив авторитету командира в умовах, коли армія противника на своїх рубежах, рівносильно зраді", - вказали найманцям.

Зараз нібито верхівка фейкової "республіки" зайнялася цим питанням, але всім найманцям рекомендують тримати язик за зубами і не виносити компрометуючу інформацію на публіку.

Нагадаємо, чутки про тиранію і безпрецедентні заходи покарання в "Сомалі" з'явилися влітку 2016 року. Бойовики відкрито розповідали про публічні страти і приниження, яким їх піддавав терорист Гіві. Колишній охоронець супермаркету дозволяв собі вдарити старшу людину по обличчю, міг погрожувати і вбити.

Також повідомлялося, що за найменшу провину терорист міг вдарити ножем в спину і кинути людину на підвал з відкритою раною.

Путін готує новий наступ на Україну, незважаючи на колосальні втрати - ескалація розпочнеться в лютому чи березні, - Вloomberg

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:52

Кремлівський диктатор Володимир Путін готує новий наступ на Україну, незважаючи на колосальні втрати серед особового складу та техніки. Прогнозується, що ескалація розпочнеться в лютому чи березні. Про це повідомляє Вloomberg, передають Патріоти Україн...

Окупанти активізували авіацію біля Бахмута для підтримки своїх смертників, - Ігнат

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:44

Російські загарбники частіше почали застосовувати вертольоти та літаки на лінії фронту через пожвавлення бойових дій біля Бахмута у Донецькій області. Про це речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат повідомив під час онлайн-бр...