
Зустріч глав МЗС країн "нормандської четвірки" (Україна, Росія, Німеччина, Франція) в Мюнхені закінчилася, ледь встигнувши розпочатися. Про це пише Обозреватель, інформують Патріоти України.
Першим вийшов міністр закордонних справ Сергій Лавров, який відмовився коментувати хід переговорів журналістам. Пізніше глава українського МЗС Павло Клімкін заявив, що такі переговори відбудуться на початку березня в Парижі. Причина такого рішення поки що невідома.
За його словами, в Мюнхені сторони домовилися працювати над модальністю проведення виборів на непідконтрольних центральній владі територіях на Донбасі.
"Ми домовилися також працювати в рамках Мінська над відпрацюванням модальності дій для наступних виборів", - сказав Клімкін.
При цьому наголошується, що переговори пройшли без голови МЗС Франції. Офіційний Париж представлений на зустрічі на нижчому рівні і направив на переговори політдиректора французького зовнішньополітичного відомства Ніколя де Рів'єра.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...