Лаврову ввижаються письмові інструкції-"мантри" про Росію в ЄС

За його словами, проголошення "як мантр термінів "анексія Криму", "окупація Донбасу" і так далі" є абсолютно обов'язковим.

Сергій Лавров. Фото: "Радіо Свобода"Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що в Євросоюзі нібито існують інструкції, що регулюють порядок висловлювань на адресу Росії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.

"Не думаю, що відкрию великий секрет, коли скажу, що нам відомо про наявність в Євросоюзі письмових інструкцій про те, як кожна країна, включаючи країни-кандидатів на вступ, повинна публічно висловлюватися при будь-якій згадці про РФ", — пояснив міністр.

За його словами, проголошення "як мантр термінів "анексія Криму", "окупація Донбасу" і так далі" є абсолютно обов'язковим. При цьому міністр зазначив, що "сліпого підпорядкування" цим вимогам вже не спостерігається.

Раніше Лавров розповів про "ігри" навколо закону про особливий статус Донбасу. Він додав, що в минулому році домовленість не могли "покласти на папір", тому що президент України Петро Порошенко нібито почав "відігравати" від неї. Спроби оформити "формулу Штайнмайера" і досі не увінчалися успіхом.

"Умовна Білорусь 2.0": Селезньов розкривплани Путіна щодо України

четвер, 30 жовтень 2025, 19:01

Російський диктатор Володимир Путін не відмовився від своїх планів щодо України. Окрім низки вимог, серед яких територіальні забаганки, глава Кремля прагне змінити військово-політичне керівництво України та створити державу, яка буде підпорядковуватися...

Кремль запитав своїх соціологів, як народ нині ставиться до так званої СВО: Результати виявились приголомшливими для імперців

четвер, 30 жовтень 2025, 17:53

Економічна криза тільки почала як слід брати за горло недоімперії Путіна, в 31% населення скаржиться на те, що не вистачає грошей на їжу. Частка громадян РФ, які вірять, що життя покращиться у найближчі 3-5 років, на початку жовтня становила лишень 40%.