
Кремль наполегливо працює на поновлення та розширення агентурної мережі серед оновлюваних органів влади нашої держави, зазначають Патріоти України. Про це свідчить оперативна інформацієя групи "ІС".
"Відзначаються спроби "МГБ ДНР" і аналогічної структури в Луганде "пробивати" людей, які залишилися працювати або переїхали не на окуповану частину Донбасу, але які регулярно бувають на окупованій територіях або мають будь-який інтерес (бізнес, друзів, рідних і т.п.). Особливо цікавлять чиновники різного рівня військово-цивільних адміністрацій на українській території, співробітники МВС, судді, прокурори і т.п. Існує навіть якийсь формалізований циркуляр по роботі з цим "контингентом", - повідомляє джерело.
"Зафіксовано вже, як мінімум два "вербувальних" випадка в Новоазовську, як мінімум три таких випадки по "екскурсантам в Донецьк" та один випадок з чиновником з Луганської адміністрації", - йдеться у повідомленні.Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...