​"ЛДНР" отримало завдання з Кремля засіяти агентами органи влади вільної України

Для цього кишеньковим спецслужбам «молодих республік» пропонують звернути увагу на «туристів» з вільної України та всіх до кого можна дотягнутися через родичей, знайомих, бізнес і т.д.

Росії потрібні шпигуни в Україні. Фото: ЗМІ

Кремль наполегливо працює на поновлення та розширення агентурної мережі серед оновлюваних органів влади нашої держави, зазначають Патріоти України. Про це свідчить оперативна інформацієя групи "ІС".

"Відзначаються спроби "МГБ ДНР" і аналогічної структури в Луганде "пробивати" людей, які залишилися працювати або переїхали не на окуповану частину Донбасу, але які регулярно бувають на окупованій територіях або мають будь-який інтерес (бізнес, друзів, рідних і т.п.). Особливо цікавлять чиновники різного рівня військово-цивільних адміністрацій на українській території, співробітники МВС, судді, прокурори і т.п. Існує навіть якийсь формалізований циркуляр по роботі з цим "контингентом", - повідомляє джерело.

"Зафіксовано вже, як мінімум два "вербувальних" випадка в Новоазовську, як мінімум три таких випадки по "екскурсантам в Донецьк" та один випадок з чиновником з Луганської адміністрації", - йдеться у повідомленні.

Під Ізюмом росіяни поновили наступ, але вдається не дуже: Арестович розповів про ситуацію на сході

субота, 2 липень 2022, 8:20

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів, що росіяни поновили наступ під Ізюмом та ще на кількох напрямках, передають Патріоти України. 1 липня росіяни намагались перерізати дорогу Харків – Старий Салтів та відвести загрозу від Печенізь...

Буде скрепам горе: Експерт назвав "трійцю" ракет, здатну рознести російський флот (відео)

субота, 2 липень 2022, 8:15

Франція вивчає можливість передачі Україні ракет Exocet - одних з найпоширеніших у світі протикорабельних ракет. Журналісти проекту FreeДом нагадали, що Exocet розроблена французькою фірмою "Аеропасьяль", передають Патріоти України. "Ракета характериз...