"Лікувати кулею у лоб": У РФ у прямому ефірі закликали розстрілювати українських патріотів (відео)

Пропагандист нахабно порівняв українців з отрутою, яка заважає життю Росії.

Геворг Мірзоян. Фото: Haqqin.az.

Скандально відомий російський журналіст Геворг Мірзоян публічно озвучив погрози на адресу українців. Він заявив, що їх патріотизм необхідно лікувати розстрілами, передають Патріоти України.

Пропагандист нахабно порівняв українців з отрутою, яка заважає життю Росії. Свою неадекватну позицію Мірзаян виклав в ефірі програми "Місце зустрічі" на телеканалі НТВ.

"Українці ж будуть жити поруч з нами. Вони будуть далі отруювати наші південно-західні області. Нам не потрібно їх санувати, нам потрібно їх лікувати. Або каральною психіатрією, або ще щось. В Україні є люди, яких можна лікувати тільки кулею в лоб", - сказав пропагандист.

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила, що українська влада сьогодні намагається відбілити "злочинне нацистське гасло" "Слава Україні", зробивши його офіційним військовим вітанням.

Джерело: Обозреватель

"Прочитали й оху*ли": Соколова відреагувала на інтерв'ю Коломойського американському ЗМІ (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:21

Журналістка зізналася, що раніше поважала олігарха за низку вчинків. Українська журналістка Яніна Соколова різко відреагувала на інтерв'ю бізнесмена і колишнього голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, в якому він запропонував "дружити з Росі...

"Кількість жертв на фронті та обстрілів не зменшується": Безсмертний назвав відведення військ на Донбасі "планом Кремля" (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:00

Росія по пунктах висуває Україні жорсткі вимоги щодо Донбасу, однак українське керівництво, замість формування власного порядку денного, лише озвучує "мем" про "досягнення миру". Розведення військ на Донбасі проходить за планом Росії, оскільки Україна ...