Лозовий з 14 років торгував ялинками в Рівному? Щоб заробити $80 тис., €50 тис. і 800 тис. грн, йому треба було вирубати ліс від Рівного до Костополя - Луценко

Генпрокурор наголосив, що аналіз декларації нардепа Андрія Лозового дозволив слідчим інкримінувати йому ухилення від сплати податків.

Юрій Луценко. Фото:Zik

Пояснення, які депутат Ради від Радикальної партії Андрій Лозовий дав слідчим щодо сплати ним податків та доходів, зазначених в його електронній декларації, викликали підозри в його нещирості. Про це сказав генеральний прокурор Юрій Луценко в ході розгляду питання про позбавлення Лозового імунітету, передають Патріоти України з посиланням на Гордон.

"Він показав, що з 14 років торгував ялинками в Рівному. Я теж з Рівного і знаю, скільки там коштували ялинки. Щоб заробити $80 тис., €50 тис. і 800 тис. грн, йому треба було вирубати ліс від Рівного до Костополя", - заявив Луценко.

Крім того, не знайшлося підтвердження словам Лозового про отриману ним спадщину від родичів з Москви і Рівненської області, сказав генпрокурор.

Як відомо, 5 липня регламентний комітет ВР визнав подання Генпрокуратури на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Лозового недостатньо обгрунтованим. За даними Луценка, парламентарій не заплатив податків майже на 1,85 млн грн і вніс до декларації недостовірні дані.

Він не виключав перекваліфікації провадження зі статті про несплату податків на статтю про незаконне збагачення.

Лозовий заявив, що подання Генеральної прокуратури на притягнення його до кримінальної відповідальності є помстою Радикальної партії з боку Луценка.

Привітав москву - краще не придумаєш: Головування Росії у Радбезі ООН доречне для першоквітневого Дня дурнів, - Боррель

неділя, 2 квітень 2023, 8:29

Європейський Союз протистоятиме будь-яким зловживанням з боку РФ під час її головування в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй. Про це заявив через Twitter високий представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. "Сьогод...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 2 квітня

неділя, 2 квітень 2023, 8:03

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.04.23 складають: