"Мы - за общепонятный": Депутати Миколаївської облради не захотіли позбавити російську мову статусу регіональної

Як відомо, регіональні мови запровадив мовний закон Ківалова-Колесніченка, який вже визнали неконституційним.

Ілюстрація:Bigmir.netДепутати Миколаївської обласної ради не проголосували за скасування регіонального статусу російської мови. Про це повідомляє місцеве видання Новости N, передають Патріоти України.

Як стало відомо, прийняття відповідного рішення було провалено на позачерговій сесії Миколаївської облради. Глава облради Вікторія Москаленко зачитала проект рішення про скасування статусу російської мови як регіональної, але місцеві депутати не підтримали його.

А 19 депутатів, присутніх на сесії, взагалі не голосували.

Повторно питання виносити на розгляд не стали. Відзначається, що рішення про визнання російської мови регіональною депутати Миколаївської міськради затвердили ще 7 вересня 2012 року.

Хіти тижня. "Два брати-акробати", або "Попытка не пытка": Зеленський з Богданом відзначились неочікуваною витівкою на стадіоні у Дніпрі (відео)

вівторок, 17 вересень 2019, 22:30

Президент та голова його офісу повеселили присутніх намаганням продемонструвати свою фізичну силу. 14 вересня президент України Володимир Зеленський і глава Офісу президента Андрій Богдан прибули до міста Дніпро, де намагалися підняти снаряд на Чемпіон...

Потрібна експертиза: На суді у справі про збитий бойовиками в Луганську Іл-76 відкрилися сенсаційні подробиці

вівторок, 17 вересень 2019, 22:29

За 20 хвилин до планованого приземлення літака в аеропорту почався бій. У справі про збитий військовий літак Іл-76 над Луганськом влітку 2014 року, коли загинули 40 військовослужбовців 25-ї окремої парашутно-десантної бригади та 9 членів екіпажу, з'яви...