"Мы - за общепонятный": Депутати Миколаївської облради не захотіли позбавити російську мову статусу регіональної

Як відомо, регіональні мови запровадив мовний закон Ківалова-Колесніченка, який вже визнали неконституційним.

Ілюстрація:Bigmir.netДепутати Миколаївської обласної ради не проголосували за скасування регіонального статусу російської мови. Про це повідомляє місцеве видання Новости N, передають Патріоти України.

Як стало відомо, прийняття відповідного рішення було провалено на позачерговій сесії Миколаївської облради. Глава облради Вікторія Москаленко зачитала проект рішення про скасування статусу російської мови як регіональної, але місцеві депутати не підтримали його.

А 19 депутатів, присутніх на сесії, взагалі не голосували.

Повторно питання виносити на розгляд не стали. Відзначається, що рішення про визнання російської мови регіональною депутати Миколаївської міськради затвердили ще 7 вересня 2012 року.

Скрепи готуються: Держдума проголосувала за вихід РФ з "ракетного договору" зі США

середа, 19 червень 2019, 0:20

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні. Державна дума Росії прийняла закон про припинення...

Хіти тижня. Іловайська трагедія: Муженко зробив сенсаційну заяву щодо свого наступника на посаді голови Генштабу ЗСУ

вівторок, 18 червень 2019, 23:55

Генерал Хомчак начебто знав, що Москва скасувала “зелений коридор”, але все одно наказав підлеглим виходити не бойовим порядком, ризикнувши життям та свободою тисяч бійців. Дива не сталося... Генерал Руслан Хомчак під час виходу з Іловайська знав, що р...