"Мы - за общепонятный": Депутати Миколаївської облради не захотіли позбавити російську мову статусу регіональної

Як відомо, регіональні мови запровадив мовний закон Ківалова-Колесніченка, який вже визнали неконституційним.

Ілюстрація:Bigmir.netДепутати Миколаївської обласної ради не проголосували за скасування регіонального статусу російської мови. Про це повідомляє місцеве видання Новости N, передають Патріоти України.

Як стало відомо, прийняття відповідного рішення було провалено на позачерговій сесії Миколаївської облради. Глава облради Вікторія Москаленко зачитала проект рішення про скасування статусу російської мови як регіональної, але місцеві депутати не підтримали його.

А 19 депутатів, присутніх на сесії, взагалі не голосували.

Повторно питання виносити на розгляд не стали. Відзначається, що рішення про визнання російської мови регіональною депутати Миколаївської міськради затвердили ще 7 вересня 2012 року.

Хіти тижня. Новий глава ОПУ прокоментував пропозицію Арахамії пустити воду в Крим в обмін на Донбас

вівторок, 18 лютий 2020, 18:00

Андрій Єрмак заявив, що дізнався про "особисту думку" голови фракції "Слуга народу" із новин. Новопризначений глава Офісу президента України Андрій Єрмак прокоментував пропозицію голови фракції Слуга народу Давида Арахамії пустити в окупований Крим вод...

Хіти тижня. Лавров розповів, як Зеленський "засмутив" Ху*ла на переговорах у Парижі

вівторок, 18 лютий 2020, 17:30

Міністр зазначив, що український лідер «розкрив» документ щойно розпочалася зустріч і «різко заявив, що він на це піти не може». Під час проведення в Парижі саміту «нормандської четвірки» президент України Володимир Зеленський відмовився від ідеї прове...